600 TL kulaklık önerisi

Vorfell

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma oyun oynamak, müzik dinlemek ve sohbet etmek için kulaklık arıyorum. Bütçem 600 ama az daha yukarı çıkabilirim. Bilgisayarım Monster olduğu için fan sesi çok. Fan sesinin mümkün olduğunca gitmemesini hatta imkan varsa hiç gitmemesini istiyorum. Benim için sanırım en önemli konu bu. Öneriler için şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarıma oyun oynamak, müzik dinlemek ve sohbet etmek için kulaklık arıyorum. Bütçem 600 ama az daha yukarı çıkabilirim. Bilgisayarım Monster olduğu için fan sesi çok. Fan sesinin mümkün olduğunca gitmemesini hatta imkan varsa hiç gitmemesini istiyorum. Benim için sanırım en önemli konu bu. Öneriler için şimdiden teşekkürler.

Işık RGB diye bakma bunlara, üstteki GameNoteyi almanı öneriyorum, fazla gelirse benim önerdiğimi al. Daha kaliteli olur daha uzun ömürlü olur. O trendyoldakiler bilmeden ışık rgb görüyor alıyor.

Tabi yine almak istersen bir şey diyemem.

@Sad Frog @Uber Lodos
Bu nasıldır?
Berbat bir kulaklık. @Sad Frog'un önerdikleri bütçenizde iyidir.
Kesinlikle fiyatına göre harika olduğunu düşündüğüm kulaklık;

Bütçeyi zorlamak istemezseniz bunu öneririm.
Hocam bunu sizden beklemezdim, kronik sorunlu bir kulaklık.

Berbat bir kulaklık. @Sad Frog'un önerdikleri bütçenizde iyidir.

Hocam bunu sizden beklemezdim, kronik sorunlu bir kulaklık.
Hocam siz mesajlarıma tepki atınca korkuyorum. 1 yıl kullandım 200 lirayken almıştım kablosu birbirlerine dolaşıyor sadece. (Onun dışında çok memnun kalmıştım) :D
Beklentimi karşıladı, kâfi.

Hocam siz mesajlarıma tepki atınca korkuyorum. 1 yıl kullandım 200 lirayken almıştım kablosu birbirlerine dolaşıyor sadece. (Onun dışında çok memnun kalmıştım) :D
Beklentimi karşıladı, kâfi.
Hocam korkmana gerek yok ben gidip beğenmedim atanlardan değilim. Üzgün atıyorum. Tabii teknoloji şans işi kimi kişide sorun olmayabilir sen de haklısın memnun olduğun ürünü öneriyorsun ama attığın kulaklık sorunlu olduğu için önerilmiyor.

Hocam korkmana gerek yok ben gidip beğenmedim atanlardan değilim. Üzgün atıyorum. Tabii teknoloji şans işi kimi kişide sorun olmayabilir sen de haklısın memnun olduğun ürünü öneriyorsun ama attığın kulaklık sorunlu olduğu için önerilmiyor.
Yoo ondan sorunum yok 3.gece aniden sizden bildirim gelince korkmuyorum değil. 😭😭

GameNote almayı düşünüyorum. Mpow daha ucuz ama kalitesi daha kötüdür değil mi? Hangisinde fan sesi karşıya en az gider?

Geri
Yukarı