600 TL Kulaklık Önerisi

Jelly568

Hectopat
Daha fazla  
Selam, Max 600 TL olacak bir kulaklık arıyorum, şu kulaklıkları düşündüm;

İndirimde yakalalarsam HyperX Cloud Alpha
Corsair Void Pro RGB USB 7.1
HyperX Cloud 2

Anakartım B450M.

Ben de aynı bütçeyle kulaklık araştırması yapıyorum. HyperX’i eski olmasından dolayı düşünmüyordum Void pro RGB ve Arctis 5 arasında kalmıştım ama Void Pro’da bazı sıkıntılar olduğunu okumuştum. Mikrofonu kalitesiz ve sadece USB bağlantısı var. Arctis 5 genel olarak öneriliyor ekstra olarak 3.5mm ile bağlantı, kaliteli mikrofon ve chat mix olayından dolayı Arctis 5 seçtim yarın öbür gün sipariş etmeyi düşünüyorum. Adeksstore’da 590 lira olması lazım şuan.

Ben de aynı bütçeyle kulaklık araştırması yapıyorum. HyperX’i eski olmasından dolayı düşünmüyordum Void pro RGB ve Arctis 5 arasında kalmıştım ama Void Pro’da bazı sıkıntılar olduğunu okumuştum. Mikrofonu kalitesiz ve sadece USB bağlantısı var. Arctis 5 genel olarak öneriliyor ekstra olarak 3.5mm ile bağlantı, kaliteli mikrofon ve chat mix olayından dolayı Arctis 5 seçtim yarın öbür gün sipariş etmeyi düşünüyorum. Adeksstore’da 590 lira olması lazım şuan.
Yorumun için teşekkür ederim ama Arctis 5 düşünmüyorum duruşu beni tatmin etmiyor.
Daha önce Cloud 2 Ve Razer Kraken V2 kullanmıştım.
Bu arada Corsair'in ne gibi sorunu var benim ile paylaşır mısınız?

Yorumun için teşekkür ederim ama Arctis 5 düşünmüyorum duruşu beni tatmin etmiyor.
Daha önce Cloud 2 Ve Razer Kraken V2 kullanmıştım.
Bu arada Corsair'in ne gibi sorunu var benim ile paylaşır mısınız?
Bu forumda okumuştum kulaklıklardan cızırtı geldiğiyle alakalıydı. Yazılımdan kaynaklı olup olmadığı tartışılmıştı hatta. Ben de estetik olarak Corsair’i beğenmiştim ama önermeyenlerin olduğunu görünce Arctis 5’e yöneldim. Ayrıca yine bu forumda bir arkadaş alanların beğenmeyip elden çıkarıp Arctis 5 almaya çalıştığını söylemişti cidden de ikinci el Corsair Void Pro’lara bakınca ilan sayısı çok ve fiyatları baya ucuz geldi bana. 300 liraya Void Pro RGB var.

Selam, Max 600 TL olacak bir kulaklık arıyorum, şu kulaklıkları düşündüm;

İndirimde yakalalarsam HyperX Cloud Alpha
Corsair Void Pro RGB USB 7.1
HyperX Cloud 2

Anakartım B450M.
Dostum kesinlikle cloud 2. Kendim kullanıyorum ve gayet memnunum. Şiddetle tavsiye ederim. Evet eski bir kulaklık ama yeni nesil kulaklıklara taş çıkartır. Örneğin ARCTİS 5 2019.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı