600 TL kumaş pad'li kulaklık önerisi

Bütçe
600

poshet

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yakması sebebiyle pad'i suni deri olan kulaklıkları kullanamıyorum. Kumaş/sünger pad'li kulaklıklara baktım, açıkçası çok seçenek bulamadım. Aklımda şu ürün var ama 540 liraya değip değmeyeceğinden emin değilim, başka tavsiyeleriniz varsa bekliyorum.

Parasını hak eder mi? Bilmiyorum ama:

Parasını hak eder mi? Bilmiyorum ama:

SteelSeries'in en kötü kulaklıklarından biri diye biliyorum. Yanlış biliyorsam düzeltin. Çok sorunu var kesinlikle önermeyin diye bir yazı görmüştüm.

Bunların arasından HS60 Pro güzel bir seçim olabilir. Diğerleri hakkında pek fikrim yok. Sizce hangisi?

Hepsi kumaş pedli değil fakat ses kalitesi ve malzeme kalitesi iyi olan kulaklıklar. Eğer kaliteli bir deri kulaklık alırsanız o kadar terletmez kalitesizler gibi. Tabii kumaş her zaman daha az terletir ama deri pedler de ses anlamında daha iyi bir deneyim sunulmasını sağlayacaktır.

Merhaba, yakması sebebiyle pad'i suni deri olan kulaklıkları kullanamıyorum. Kumaş/sünger pad'li kulaklıklara baktım, açıkçası çok seçenek bulamadım. Aklımda şu ürün var ama 540 liraya değip değmeyeceğinden emin değilim, başka tavsiyeleriniz varsa bekliyorum.
Stinger Core'a kesinlikle değmez. 1 hafta önce 300 civarlarında geziyordu.

Kumaş ped istiyorsanız bütçeyi biraz daha arttırıp kaliteli kulaklık alın derim.

Çeşitli sitelerde indirim olabilir, o yüzden attığım linkten direkt almak yerine piyasa araştırması yapın.

Geri
Yukarı