600 TL M.2 SSD önerisi

Bütçe
350-600 TL

enes544

Kilopat
Daha fazla  
MSI GL65 7rdx 2699XTR.
İşlemci: i5 7300HQ.
Ekran kartı: GTX 1050.
RAM: 16 GB RAM.
Depolama: 1 TB HDD.
Boşta 1 tane M.2 yuvam var. Bilgisayarım artık iyice yavaşladığından dolayı SSD eklemek istiyorum. Aklımda 3 farklı SSD var çok kararsız kaldım. Çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Windows ve programlar hızlansın belki alan kalırsa oyun yüklerim. SSD önerisi arıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
SanDisk DRAM'less bir SSD bunun ne zararları olur onları da yazabilirseniz sevinirim.
Not: Trendyol'da indirimim var oradan alacağım SSD'yi ona göre önerebilirseniz memnun olurum.
Almayı düşündüğüm SSD'ler asağıdaki linklerdir;

Technopat incelemesini yapmıştı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SanDisk Ultra almam daha iyi olmaz mı 500 GB sonuçta.

Technopat incelemesini yapmıştı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef bütçeyi aşamam.

Çok fark eder mi?

Samsung 3.5 / 2.3GB değerlerine sahip SanDisk Ultra 3D 2.4/1.75gb okuma yazma değerlerine sahip. Tabii ki fark olur ama çok aşırıda olmaz depolama daha önemli sizin için sandiskide tercih edebilirsiniz. Ultra modelleri kronik sorunlu değildir.

Samsung 3.5 / 2.3GB değerlerine sahip SanDisk Ultra 3D 2.4/1.75gb okuma yazma değerlerine sahip. Tabii ki fark olur ama çok aşırıda olmaz depolama daha önemli sizin için sandiskide tercih edebilirsiniz. Ultra modelleri kronik sorunlu değildir.

SanDisk'e çok fazla kötü diyen var DRAM olmadığı için bu bir sorun oluşturur mu?
DRAM bu kadar önemli bir şey ise neden çoğu SSD'de yok?

Yeni konular

Geri
Yukarı