600 TL Mekanik klavye önerisi

Bütçe
600

Kyuipe

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem maksimum 600 TL, Red veya Brown switch tercihimdir. Ayrıca NumPad olsun istemiyorum 87 tuşlu iyidir. Gamepower'ın Warlock Compact ve Overlord modelleri çok hoşuma gitti ama onlarda da kronik tuş ve led arızaları oluşuyormuş. Daha önce bu modelleri kullanan var ise deneyimlerini belirtirse sevinirim.

Bütçem maksimum 600 TL, red veya brown Switch tercihimdir. Ayrıca numpad olsun istemiyorum 87 tuşlu iyidir. Gamepower'ın Warlock compact ve overlord modelleri çok hoşuma gitti ama onlarda da kronik tuş ve LED arızaları oluşuyormuş. Daha önce bu modelleri kullanan var ise deneyimlerini belirtirse sevinirim.

Gamepower Calypso dışında klavyesi alınmaz bu fiyat bandındaki en iyi tercih 2.el sitelerinde satılan mizar MZ60 sıfır kapalı kutu şeklinde satıyorlar Param Güvende ile rahatlıkla alabilirsiniz.

Gamepower klavyelerinden uzak dur en fazla 5 ay ömrü oluyor. Sadece görünüşü güzel. Onun yerine Redragon markasına bakabilirsin. Redragon Shiva K512 Membrane Mekanik Hisli klavyeye bir bakın derim. RBG özellikleri de çok hoş.

Bütçem maksimum 600 TL, Red veya Brown switch tercihimdir. Ayrıca NumPad olsun istemiyorum 87 tuşlu iyidir. Gamepower'ın Warlock Compact ve Overlord modelleri çok hoşuma gitti ama onlarda da kronik tuş ve led arızaları oluşuyormuş. Daha önce bu modelleri kullanan var ise deneyimlerini belirtirse sevinirim.
Her iki model de alınmaz, Warlock Compact kronik sorunlu diğeri kalitesiz. Mekanik istiyorsan @Revengest'in de dediği gibi ikinci elden Mizar MZ60 bak. Onun haricinde benim önerim Redragon K512 Shiva modeli olacaktır.

Redragon K512 RGB Shiva Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şok marketlerde daha ucuza satılıyor 499 TL'ye.

Geri
Yukarı