600 TL mekanik klavye önerisi

Hocam Red switch olup da Huano olan bir fotoğraf görmedim. 2 tane fotoğraf gördüm ve ikisi de Brown Huano switchti. Red olup huano olan mesajın linkini atarsanız daha iyi olur.

Doğru atmışımdır umarım bu sefer.

İlk defa gördüm hocam. Benim bildiğim Brown alındığında Huano geliyor ki zaten öyle. Red ve Blue alındığında Outemu geliyor diye biliyordum. Red Huano da geliyormuş. Fakat bu bütçede hangisi gelirse farketmez ikisi de kabul edilebilir switchler.

İlk defa gördüm hocam. Benim bildiğim Brown alındığında Huano geliyor ki zaten öyle. Red ve Blue alındığında Outemu geliyor diye biliyordum. Red Huano da geliyormuş. Fakat bu bütçede hangisi gelirse farketmez ikisi de kabul edilebilir switchler.
Bence de hocam zaten hotswap klavye sorun çıkarsa yeni switch alınabilir. Ben de ileride Akko marka switchler almayı düşünüyorum.

E-yooso Huano kullanıyor hocam. Bende de E-yooso z686 var Huano switchli.
Hocam zaten Z686'nın Huano ve Outemu ile geldiği biliniyor. Ben Z11'den bahsediyordum. Zaten bu fiyat bandındaki çoğu mekaniklerde ya Huano ya Outemu ya da Jixian kullanılıyor. Kalite farkı önemsenmemeli zaten bu fiyat bandındaki bir klavyede.

Hocam zaten Z686'nın Huano ve Outemu ile geldiği biliniyor. Ben Z11'den bahsediyordum. Zaten bu fiyat bandındaki çoğu mekaniklerde ya Huano ya Outemu ya da Jixian kullanılıyor. Kalite farkı önemsenmemeli zaten bu fiyat bandındaki bir klavyede.
Hocam dün aklıma takılınca bir daha sordum satıcıya ve Huano olduğunu söyledi. Kargom gelince fotoğraf atabilirim.

Geri
Yukarı