600 TL Mikrofonu İyi Kulaklık Önerisi

Bütçe
600
Bence 2.el bak daha iyi ürünler bulabilirsin 700 800'e.
Ben CH321'i ikinci elde 150 TL'ye aldım. Ama ikinci elde kulaklık alırken dikkat etmek gerek. Benim aldığım gerçekten sıfır ayarındaydı, çok temizdi. Zaten alan kişi çok az kullanıldığını belirtmişti. Aldıktan sonra güzelce temizlenmeli.

Ben CH321'i ikinci elde 150 TL'ye aldım. Ama ikinci elde kulaklık alırken dikkat etmek gerek. Benim aldığım gerçekten sıfır ayarındaydı, çok temizdi. Zaten alan kişi çok az kullanıldığını belirtmişti. Aldıktan sonra güzelce temizlenmeli.
Hocam sormak istediğim bir soru var. CH 321'in Mikrofonunun kaliteli olduğunu biliyorum. Ama ses seviyesi nasıl? Yeterli mi?

Hocam sormak istediğim bir soru var. CH 321'in Mikrofonunun kaliteli olduğunu biliyorum. Ama ses seviyesi nasıl? Yeterli mi?
Oldukça yeterli. Ses seviyesinden ziyade algılama eşiği çok yüksek. Yani krisp gibi bir program kullanmıyorsanız ses denetim masasında düzeyi sona alarak ASMR için ses kaydı alabilirsiniz.😄 Şaka bir yana (windowsun ses kaydedicisi için konuşuyorum) nefes alıp verme sesini, mouse clicklerini falan her şeyi alıyor. Fakat OBS gibi bir programda filtreyle ses kaydı alıyorsanız veyahut krisp gibi bir program kullanıyorsanız bu söylediğim olumsuz durumları kesinlikle yaşamazsınız. Çok temiz, çok net bir ses verir.

Geri
Yukarı