600 TL Monitör Önerisi

Hiko

Hectopat
Merhaba arkadaşlar daha fazla oyun, film ve dizi için monitör önerebilir misiniz? Birkaç ürün arasında kaldım. IPS monitör mü tercih etmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum.
  1. ASUS VN247H
  2. AOC E2461FWH
  3. ASUS VX238H
  4. VIEWSONIC VX2363Smhl

Asus VX238H monitörü ben kullanıyorum. İyi bir monitör almanızı tavsiye edebilirim. AOC E2461FWH da çok iyi bir monitör. Görüntü olarak verdiği hissiyat AOC'ninki 1 tık önde. Tepkime süreleri olarak da VX238H bir tık önde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. AOC'â daha yakın gibiyim. VN247H veViewsonic hakkında ne dusunuyordunuz? IPS monitörlerin tepkime süresi genellikle fazla olurdu. Ama bu monitörün 2 ms gibi bir tepkime süresine sahip. Bir de IPS monitörler hakkındaki düşünceleriniz neler? Şimdiden teşekkürler. [emoji4]

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. AOC'â daha yakın gibiyim. VN247H veViewsonic hakkında ne dusunuyordunuz? IPS monitörlerin tepkime süresi genellikle fazla olurdu. Ama bu monitörün 2 ms gibi bir tepkime süresine sahip. Bir de IPS monitörler hakkındaki düşünceleriniz neler? Şimdiden teşekkürler. [emoji4]

Renk ve görüş açısında TN panellerden daha iyi diyebilirim. VN247H'ı da VX238H'tan daha iyi görmediğim için önerdim. Tasarım olarak da bana pek hoş gelmiyor. Güç kaynağı içindeydi sanırım o monitörün, bu sebeple kalın. Viewsonic'i ise hiç incelemedim o yüzden net bilgi veremiyorum. Ben de sizin yerinizde olsam AOC'ye daha yakın olurdum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı