600 TL Monitör önerisi

TN panel önerenler olmuş, kullanıp mutlu olanlar da var. Doğrudur.
Ama en basitinden bir teknoloji mağazasına gidin, monitör kısmına gelin. Monitörlere baktığınızda zaten hangisi TN hangisi IPS panel anlayacaksınız.
Ben de imzamda yazan monitörü ilk aldığımda beğenmiştim ancak bir arkadaşımda IPS ekranlı monitörde de aynı oyunu oynayınca bendeki görüntü çamur gibi gelmişti.

Ben de imzanızda yazan monitörü alacaktım acaba onun IPS olanını almak mantıklı mıdır ?

Ben de imzanızda yazan monitörü alacaktım acaba onun IPS olanını almak mantıklı mıdır ?

Görüntü kalitesi olarak hiçbir şey diyemeyeceğim, ben 4 tane Acer önerisi vermiştim ilk mesajımda, onlarla kıyaslanırsa hangisi daha iyidir bilemiyorum bu konuda yorum yapamayacağım. Ama bir şeye yorum yapabilirim: Galiba IPS olanı da benim kullandığım ile tamamen aynı tip kasada. Hiç sağlam değil, sağa sola sallanıyor, menteşesi sıkı değil. Plastiği de kaliteli ve göze hoş gelen bir yapıda değil. Çerçevesini de çok kalin buluyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı