600 TL Müzik için kulaklık önerisi

kkanjiro

Centipat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Avukat, Öğrenci, Amatör Felsefeci ve Tarihçi
Selamlar, kulaklığı yalnızca müzik dinlemek için kullanacağım. Mikrofon veya dış görünüş gibi etmenlerin önemi yok. Kablolu veya kablosuz olmasının da pek önemi yok. Kablolu olması tercihimdir.

Belirttiğim fiyattan makul bir seviyede yüksek bir kulaklık önerisine de hayır demem. Şimdiden teşekkürler. Kulakiçi olması gerekiyor.

Son düzenleme:
JBL Tune 500 alabilirsin. Ses kalitesi de iyi görünüyor. 500TL civarında JBL Tune 500 modelinin fiyatı.

Son düzenleme:
Kablolu kulak içi olarak https://tr.aliexpress.com/item/1005004133044009.html düşünebilirsiniz.
JBL Tune 500BT veya JBL Tune 510BT alabilirsin. Yaklaşık 12 saat pil ömrü olduğunu biliyorum, ses kalitesi de iyi görünüyor. 500TL civarında JBL Tune 500BT modelinin fiyatı.
500 TL'ye nerede buldunuz hocam? Gördüğüm kadarıyla WH-CH510 ile aynı (700 TL) fiyattalar.
Aynı fiyatta olduklarına göre WH-CH510 öneririm. 35 saat şarj ömrü var (kendi kullanımımla yaklaşık 25 saat görüyorum.) ve bence JBL'den daha iyi bir ses kalitesine sahip.

Son düzenleme:
Kablolu kulak içi olarak 24.82AU $ 19% OFF|MoonDrop CHU kulaklık 10mm yüksek performanslı dinamik IEMs| | - AliExpress düşünebilirsiniz.

500 TL'ye nerede buldunuz hocam? Gördüğüm kadarıyla WH-CH510 ile aynı (700 TL) fiyattalar.

Özür dilerim, internette bakarken kablolu olarak bakmışım. Benim hatam.

Teşekkürler. Konu içine eklemeyi unutmuşum, kulakiçi olması gerekiyor.

Hocam peki bu kulaklığı Çin'den nasıl alacağız? 😅

@vsn @ThatsWicked

Teşekkürler. Konu içine eklemeyi unutmuşum, kulak içi olması gerekiyor.

@vsn @ThatsWicked

Kulak içi ise;

Bütçeyi biraz aşıyor ama JBL ise iyidir bence.

Kablolu olarak;

Bu ürünlere bakabilirsiniz.

O'nu internetten araştırarak bulabilirsiniz.

Teşekkürler. Konu içine eklemeyi unutmuşum, kulakiçi olması gerekiyor.

@vsn @ThatsWicked
Benim attığım kulaklıktan bahsediyorsanız Türkiye'ye ücretsiz kargosu var. Gümrük ücretiyle falan tahminimce 600 TL olur.

@vsn
Hocam bence "JBL ise iyidir" diye düşünmeyin, her markanın her ürünü iyi değildir.

@metalheadbangg Aliexpress'e sıcak bakmıyorum hocam. Türkiye için önereceğiniz kablolu veya varsa minnettar olurum.

@vsn Önerdiğiniz kablolu dandiğe benziyor, yanlış atmış olmayasınız. 😅

@ThatsWicked Türkiye için önerebileceğiniz kablolu varsa mutlu olurum.

Dip ses sorunundan korktuğum için kablolu almaya karar verdim. Ses kalitesi bazında da kablolular daha öndeler.

Geri
Yukarı