600 TL oda düzenleme

Odanızın metrekaresine göre ortalama 100TL'den güzel bir boya yapılabilir. Odanın bir duvarına duvar kağıdı yapabilirsin gayet hoş olabilir. Odanı loş ışıklar alıp aydınlatabilirsin. RGB LED olabilir zevkine bağlı. Kesinlikle kanvas tablo almanı öneririm çok pahalı değiller zaten odaya güzel bir hava katıyorlar. Raf alabilirsin üstüne dekoratif eşyalar koymak güzel fikirlerden birkaç tanesi.

Tavsiye verirken link atarsanız sevinirim çünkü bulamıyorum ben fikirleriniz için teşekkür ederim sizi kırmadım.

Bak ben önerilerimin linkini aşağı bırakıyorum bunları alıp komple set yapabilirsin.

Masa 309 TL;

Masa için kablo gizleme aparatı 35 TL;

LED ışıklı kitaplık 85 TL;

Duvar saati 60 TL;

5 metre RGB LED şerit 55 TL;

Toplam: 555 TL

Bak ben önerilerimin linkini aşağı bırakıyorum bunları alıp komple set yapabilirsin.

Masa 309 TL;

Masa için kablo gizleme aparatı 35 TL;

LED ışıklı kitaplık 85 TL;

Duvar saati 60 TL;

5 metre RGB LED şerit 55 TL;

Toplam: 555 TL.

Teşekkür ederim ama bende şu an BİM masası var aslında benim fikrim kırmızı yerleri mavi yapmak istiyorum onun için hangi boyayı tercih etmeliyim.

SİYAH KARBON FOLYO Fiyatları ve Özellikleri eskiyse üstüne sararsın güzel durur)

SİYAH KARBON FOLYO Fiyatları ve Özellikleri eskiyse üstüne sararsın güzel durur)

Unutmuşum bir de benim akım korumalı prize ihtiyacım var Xigmatek 600W 80 Plus güç kaynağım var biraz iyi ama yine de sisteme bir şey olabilirmiş o yüzden en ucuz F/P olarak hangi akım korumalı priz önerirsiniz 5-6 priz girişi olması gerek bu arada.

Unutmuşum bir de benim akım korumalı prize ihtiyacım var Xigmatek 600W 80 Plus güç kaynağım var biraz iyi ama yine de sisteme bir şey olabilirmiş o yüzden en ucuz F/P olarak hangi akım korumalı priz önerirsiniz 5-6 priz girişi olması gerek bu arada.

Seç beğen al :)

Geri
Yukarı