600 TL Oyun için koltuk önerisi

Merhabalar, biliyorum konu üzerinden çok geçti ama aynı ürünler arasında kaldım. Şu an ürünlerde herhangi bir göçme, kırılma, hasar oluştu mu? Konforu nasıl? Şu an en ucuz 650 TL gözüküyor ve bu fiyata doğru düzgün ürün bulunmamakta. Sizce fiyatını hak ediyor mu?

Merhabalar, biliyorum konu üzerinden çok geçti ama aynı ürünler arasında kaldım. Şu an ürünlerde herhangi bir göçme, kırılma, hasar oluştu mu? Konforu nasıl? Şu an en ucuz 650 TL gözüküyor ve bu fiyata doğru düzgün ürün bulunmamakta. Sizce fiyatını hak ediyor mu?

Benim kullandığım üründe şu an bir sıkıntı yok ayakları çok sağlam ve kaliteli bir plastikten üretilmiş.

Benim kullandığım üründe şu an bir sıkıntı yok ayakları çok sağlam ve kaliteli bir plastikten üretilmiş.

Şu an ben çökme yapmış bir koltuk kullanıyorum ve gerçekten çok rahatsız. Ben bu koltuktan ona geçtiğim zaman rahatlık konusunda bayağı bir fark görür müyüm? Yani demek istediğim koltuk için o kadar rahat değil, biraz sert diye yorumlar gördüm ama uzun kullanımlarda o biraz sert olması sorun çıkartıyor mu?

Ofis koltuğu satın aldım şu an kargoda henüz elime ulaşmadı.
Hocam ben de aynı koltuktan almayı düşünüyorum, memnun musunuz? Özellikle bel desteği nasıl, plastikleri hemen kırılacakmış gibi mi?

Hocam ben de aynı koltuktan almayı düşünüyorum, memnun musunuz? Özellikle bel desteği nasıl, plastikleri hemen kırılacakmış gibi mi?

Gayet kullanışlı plastiklerinde bir sıkıntı yok sadece boyunluk desteği olan plastik biraz ince kırılacakmış gibi oluyor. Bel desteği kullanışlı herhangi bir sorun yaşamadım sadece uzun kullanımda kaçla kısımları ağrımaya başlıyor.

Geri
Yukarı