600 TL Oyuncu Fare önerisi

Bütçe
En fazla 600TL
Yer
North Memphis
Esen olsun, ASUS TUF Gaming M3 kullanıyorum uzun zamandır ama ömrünü tamamlamaya başladığı için değiştireceğim. Fare önerisi isteyeceğim fakat neden o fareyi önerdiğinizi ve o fiyattaki diğer farelerden farkını belirtirseniz sevinirim. Yani direk link atıp kaçmak yok. Teşekkürler...

Sağlağım,
Elim orta büyüklükte,
Aim gerektiren oyunlar oynuyorum.

Son düzenleme:
Esen olsun, ASUS TUF Gaming M3 kullanıyorum uzun zamandır ama ömrünü tamamlamaya başladığı için değiştireceğim. Fare önerisi isteyeceğim fakat neden o fareyi önerdiğinizi ve o fiyattaki diğer farelerden farkını belirtirseniz sevinirim. Yani direk link atıp kaçmak yok. Teşekkürler...

Sağlağım,
Elim orta büyüklükte,

Tutuş şeklin nedir?

claw-grip-fingertip-grip-palm-grip-1024x858.jpg

Sensör olarak ileri seviye bir sensöre sahip, ağırlığı ise hafif olması bakımından bilekleri rahatsız etmeyen ve tasarım olarak da diğer tutuş şekilleri için uygun olan fiyatına göre ideal bir fare. Alternatif olarak da bu fare tercih edilebilir.

Sağlağım,
Elim orta büyüklükte,

Yeni konular

Geri
Yukarı