ASUS 24" VG248QG vs ASUS 24,5" VG258QR

alisaliss

Femtopat
Daha fazla  
Bu iki monitör arasında kaldım. Fiyat farkı neden kaynaklı onu da anlamadım. Bu konudan anlayan babali Pro kardeşlerim ne olursunuz yardım edin.

İkisininde nerdeyse farkları yok gibi, Asus VG258QR - Asus VG248QG Karşılaştırması - Epey ama çok küçük farklarla 248QG daha iyi gözüküyor. (Profesyonellik içermeyen bilgi). 248QG kullanıyorum gayet memnunum.
Kusura bakmayın ceza yedim demin de.Siz memnunsanız bende olurum muhtemelen rekabetçi oyun oynayan biri değilim pivot özelliği çok hoşuma gitti kullanırken şununu sevmiyordum dediğiniz bir durum yaşadınız mı acaba?

Ikisi de alinmaz. Butce nedir?
5000i geçmemem gerek ama pivottan da vazgeçmek istemedim :)

IPS Panelden şaşma
önereceğiniz bir model var mıdır?

Kusura bakmayın ceza yedim demin de.Siz memnunsanız bende olurum muhtemelen rekabetçi oyun oynayan biri değilim pivot özelliği çok hoşuma gitti kullanırken şununu sevmiyordum dediğiniz bir durum yaşadınız mı acaba?
Açıkcası şöyle diyim, bu monitorü arkadaş çevremde ilk ben satın aldım, arkadaş çevremde sürekli rekabetçi oyun oynar. Benden sonra diğerleri de aldı ve şuan 5 kişi aynı monitorü kullanıyoruz, hiçbirimiz sıfır almadık ama.

Geri
Yukarı