600 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
600

Bay Soru

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7-11800h, RTX 3050Ti, 16 Gb Ram
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Ben 600 TL civarı oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Bütçem biraz az farkındayım ama artık olduğu kadar. Hediye edeceğim için pişman edecek bir kulaklık almak istemiyorum.

- RGB ışıklı.
- 7.1 surrond.
- Özellikle yazılım desteği olamlı. Mesela Rampage de yazılım desteği var ama Windows 11'i desteklemiyor.
- Mikrofonu da ses iyi gitsin yeter.
- Dışarı ses vermezse çok iyi olur.

Çok şey istiyor olablirim ama buna yakın özelliklerde bildiğiniz, kullandığınız ya da tavsiye ettiğiniz kulaklık var mı?

Bütçe az aşağı, az yukarı oynayabilir.

Şu anda aklımda.
Gamepower Ranger Kulaklık bu var. Ama henüz tam karar veremedim.

Tavsiyeniz var mı?

Soundcore Strike 3 derdim ama son yıllardaki partilerin hepsinde kırılma oluyor. Razer Blackshark v2 X olabilir diyordum onada zam gelmiş :D
Keşke sadece ona zam gelmiş olsaydı. Geçen sene 300 Tl ye arkadaşımın aldığı kulaklık bugün 700 - 800 civarında.

Merhaba. Ben 600 TL civarı oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Bütçem biraz az farkındayım ama artık olduğu kadar. Hediye edeceğim için pişman edecek bir kulaklık almak istemiyorum.

- RGB ışıklı.
- 7.1 surrond.
- Özellikle yazılım desteği olamlı. Mesela Rampage de yazılım desteği var ama Windows 11'i desteklemiyor.
- Mikrofonu da ses iyi gitsin yeter.
- Dışarı ses vermezse çok iyi olur.

Çok şey istiyor olablirim ama buna yakın özelliklerde bildiğiniz, kullandığınız ya da tavsiye ettiğiniz kulaklık var mı?

Bütçe az aşağı, az yukarı oynayabilir.

Şu anda aklımda.
Gamepower Ranger Kulaklık bu var. Ama henüz tam karar veremedim.

Tavsiyeniz var mı?

RGB şart ise bu fiyatlarda eli yüzü düzgün bir marka bulmanız çok zor Rampage'ya da Gamepower kulaklıklar tercih etmeyin diyorlar ama bazıları gerçekten kaliteli oluyor. Benim kullandığım kulaklığı önerebilirim ama birçok isteğinizi karşılamıyor maalesef.

7.1 ve yazılım bulunmuyor ama bu bütçedeki tüm kulaklıklara taş çıkartır.

Bu bütçede 7.1 almak mantıklı değil zaten. Kaliteli bir Stereo, kalitesiz bir 7.1'den daima daha iyidir.

Ancak yazılıma diyecek bir şey yok.

7.1 ve yazılım bulunmuyor ama bu bütçedeki tüm kulaklıklara taş çıkartır.

Bu bütçede 7.1 almak mantıklı değil zaten. Kaliteli bir stereo, kalitesiz bir 7.1'den daima daha iyidir.

Ancak yazılıma diyecek bir şey yok.

Her kafaya olmuyor gibi şeyler diyorlardı ama gerçekten çok iyi bir kulaklık.

RGB şart ise bu fiyatlarda eli yüzü düzgün bir marka bulmanız çok zor Rampage'ya da Gamepower kulaklıklar tercih etmeyin diyorlar ama bazıları gerçekten kaliteli oluyor. Benim kullandığım kulaklığı önerebilirim ama birçok isteğinizi karşılamıyor maalesef.
Senin kullandığın kulaklık nedir ?

Geri
Yukarı