600 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
600
Ucuza bulabilirsen Razer BlackShark V2 X al. RGB'si yok. Yazılımı yok. Ama dışarıya ses vermiyor. Takınca dışarısıyla iletişimi kesiyor. Sesi güzel. Mikrofonu gayet güzel. Kalitesi güzel.

Peki memnun musun?

Şimdi şöyle anlatayım vatandan 2 yıl önce aldım kulaklığı ve gerçekten hiç alakam yoktu kulaklıkla bilgisayarla falan oradaki çalışan bana bunu önerdi zaten vatan gibi elektronik mağazalarda çok bir marka çeşitliliği yok. Mikrofon kalitesi mükemmel deri pad olduğu için terleme oluyor tabii uzun kullanımda ağrı falan yapmadı RGB değil de tek renk kırmızı ışıkları var ve gayet şık duruyor ama benim önerim Rampage markası size sıkıntı çıkarabilir uzun ömürlü olmaması büyük bir problem bence.

Şimdi şöyle anlatayım vatandan 2 yıl önce aldım kulaklığı ve gerçekten hiç alakam yoktu kulaklıkla bilgisayarla falan oradaki çalışan bana bunu önerdi zaten vatan gibi elektronik mağazalarda çok bir marka çeşitliliği yok. Mikrofon kalitesi mükemmel deri pad olduğu için terleme oluyor tabii uzun kullanımda ağrı falan yapmadı RGB değil de tek renk kırmızı ışıkları var ve gayet şık duruyor ama benim önerim Rampage markası size sıkıntı çıkarabilir uzun ömürlü olmaması büyük bir problem bence.
Anladım. Teşekkür ederim. Zaten benim kafamda 2 - 3 yıl idare etsin yeter.

7.1 ve yazılım bulunmuyor ama bu bütçedeki tüm kulaklıklara taş çıkartır.

Bu bütçede 7.1 almak mantıklı değil zaten. Kaliteli bir stereo, kalitesiz bir 7.1'den daima daha iyidir.

Ancak yazılıma diyecek bir şey yok.

Hocam arkadaşın isteklerini karşılamıyor, dışarıya oldukça ses veriyor ama eğer bu sorun edilmeyecekse taş gibi.

Herhalde Gamepower Ranger'ın indirime girmesini bekleyeceğim. 500 - 550 civarı olsa almayı düşünüyorum.

Önermem hocam Gamepower'ın sorunlu ürünlerinden.

Herhalde Gamepower Ranger'ın indirime girmesini bekleyeceğim. 500 - 550 civarı olsa almayı düşünüyorum.

Önermem hocam Gamepower'ın sorunlu ürünlerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı