600 TL Silikonsuz Bluetooth kulaklık önerisi

Flapjacks

Hectopat
Bütçem maksimum 600 TL. Soundpeats Air3 modelini almıştım ama baslarda kulaklıktan cızırtı geliyordu iade ettim, başka önerebileceğiniz modeller için yardımcı olursanız sevinirim.

Air3 modelini aldım bende. Son seste patlıyordu sağ kulaklık. İade ettim. Ertesi hafta tekrar indirime girmiş şansımı denedim çünkü kulaklık çok iyiydi. Şuan kullanıyorum cidden iyiki almışım. Ama teknik servisteki arkadaş söyledi kronik sorunmuş cızırtı sorunu. Ben değişim istemiştim iade aldılar o sebeple.

Soundpeats Air 3 kullanıyorum, tavsiye edebileceğim tek ürün bu. Sanırım şanssızlık yaşamışsınız ama bu fiyat bandında rakibi yok. Amazon'dan doğrudan distribütörü üzerinden alabiliyorsunuz. Yine de istemem derseniz TaoTronics A10 alabilirsiniz.
Air3 modelini aldım bende. Son seste patlıyordu sağ kulaklık. İade ettim. Ertesi hafta tekrar indirime girmiş şansımı denedim çünkü kulaklık çok iyiydi. Şu an kullanıyorum cidden iyi ki almışım. Ama teknik servisteki arkadaş söyledi kronik sorunmuş cızırtı sorunu. Ben değişim istemiştim iade aldılar o sebeple.

Evet kulaklığa ses sınırı koymamışlar, sürücüye zarar veriyor son ses. Ama genel olarak sesini hiç %70'in üstüne çıkardığımı hatırlamıyorum.

Evet kulaklığa ses sınırı koymamışlar, sürücüye zarar veriyor son ses. Ama genel olarak sesini hiç %70'in üstüne çıkardığımı hatırlamıyorum.
Ben şahsen son ses dinliyorum arada. Ayrıca ürüne para veriyorum bence sorunsuz bir ürün olmalı. Son seste dinlemesem bile ürünün sorunlu olması paramı boşa harcamışım demek. Ürün cidden çok güzel bu arada sevdiğim için 2. defa sipariş verdim. Küçük ve özellikleri çok iyi. Eğer telefonunuz Bluetooth 5.2 desteklemiyorsa o kadar para vermeyin bence Bluetooth 5.0 kulaklıklar daha uygun fiyat.

Soundpeats Air 3 kullanıyorum, tavsiye edebileceğim tek ürün bu. Sanırım şanssızlık yaşamışsınız ama bu fiyat bandında rakibi yok. Amazon'dan doğrudan distribütörü üzerinden alabiliyorsunuz. Yine de istemem derseniz TaoTronics A10 alabilirsiniz.

2 kere almasam berki şansımı denerdim ama tekrar sipariş versem kesin sorunlu çıkar eminim.

Geri
Yukarı