600 TL soğutucu önerisi

yasin.51

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16 cl 16 3000 mhz
Ekran kartı
gtx 1660 gaming x
Anakart
asus h510m-k
İşlemci
intel i5 11400f
İyi günler bende Intel i5 11400F işlemci için soğutucusu için önerisi olan var mı 120mm sıvı soğutmalar baktım iyi değil güvenilmez dediler.

Örnek vermek gerekirse: Izoly T120 Liquid Cooler 12 cm Sıvı İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Böyle istiyordum ama akma sorunu filan dediler bende cesaret edemedim almaya bu tarz fiyatlarda hava ya da sıvı fark etmez. Ama bu sıvılara böyle dedikleri için cesaretim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Çok kral bir soğutucu kendisi.
Bence gerek yok ama bütçeyi biraz daha arttırmak isterseniz bu var Noctua NH-U12S redux, NF-P12 redux-1700 PWM 120 mm fanlı Yüksek Performanslı İşlemci Soğutucusu (Gri) : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Herkes bunu öneriyordu bende iyi soğutmazsa stok ile aynı olursa diyordum. Ama bunu alacağım çok teşekkür ederim.

Herkes bunu öneriyordu bende iyi soğutmazsa stok ile aynı olursa diyordum. Ama bunu alacağım çok teşekkür ederim.

Direkt satıcının sitesinden alırsanız 17 TL kadar daha ucuza geliyor.

Eğer beyaz bileşenleriniz varsa aynı soğutucunun beyaz modeli de var daha ucuza:

Noctua ödeme aşamasında 988 TL oluyor. SE-224-XT gayet memnun eder.

Direkt satıcının sitesinden alırsanız 17 TL kadar daha ucuza geliyor.

Eğer beyaz bileşenleriniz varsa aynı soğutucunun beyaz modeli de var daha ucuza:

Beyaz aslında güzel durur.

Geri
Yukarı