600 TL SSD önerisi

Bütçe
400 - 600 TL

Elysiony

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Tarih
Arkadaşlar hepinize öncelikle merhaba. HP Pavilion laptopuma SSD takmak istiyorum. M.2 SSD yeri mevcut lakin artan fiyatlar nedeniyle normal SSD koymama gerek var mı? Arada ki fiyat farkı nedir? İkisinden de önerebileceğiniz SSD markalarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Fiyat bütçesi: 400-700 TL bandında.

Son düzenleme:
Arkadaşlar hepinize öncelikle merhaba. HP Pavilion laptopuma SSD takmak istiyorum. M.2 SSD yeri mevcut lakin artan fiyatlar nedeniyle normal SSD koymama gerek var mı? Arada ki fiyat farkı nedir? İkisinden de önerebileceğiniz SSD markalarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Fiyat bütçesi: 400-600 TL bandında.

Pny 240 GB CS900 SSD7CS900-240-PB 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Western Digital 256 GB SN530 SDBPNPZ-256G M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Fiyat bütçesi: 400-600 TL bandında.
hocam 100 daha çıksanız bütçe olarak 500gb var

Geri
Yukarı