600 TL Telefon Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Castiel

Hectopat
Yer
Bursa
Başlıkta belirttiğim gibi 600 TL bütçem var 3 yukarı 5 aşağı, güzel bir telefon almak istiyorum. Fakat düzgün sayılabilecek telefonlar 750 TL'den başladığı için 2. elde olabilir.
Telefonda oyun oynarım, (Subway Surfers) şarkı dinlerim, ve İnternete girerim başka bir beklentim yok.
Ben Motorola Razr'ı uygun buldum kendime 2. el olarak fakat sizinde görüşlerinizi de almak istiyorum.
Lütfen yardımcı olun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu Lumia 520'de subway surfers var mı? Varsa performansı nasıldır? Forumu biraz gezindim Nokia'nın marketinin çok iyi olmadığını söylüyorlar. Uygulama eksikliği yaşar mıyım? Çok soru soruyorum farkındayım ama almışken düzgün bir şey almak istiyorum.

Hocam bu Lumia 520'de subway surfers var mı? Varsa performansı nasıldır? Forumu biraz gezindim Nokia'nın marketinin çok iyi olmadığını söylüyorlar. Uygulama eksikliği yaşar mıyım? Çok soru soruyorum farkındayım ama almışken düzgün bir şey almak istiyorum.

Evet, uygulama eksikliği yaşarsın.

iOS ve Android gibi zengin değil.

Subway'e WP Market'ten bak.

Yurt dışından İphone 4 veya 4S getirtebiliyorsan getirt. Eğer yurt dışından getirtebilirsen eğer şu telefonlardan birini düşün derim ;)
Sony Xperia Z
İphone 4S eğer az daha koyarsan İphone 5
HTC One
Galaxy S4

NOKIA LUMIA 520 mükemmel bir telefon bence. Benim şansım olsa ondan almak isterdim. Şu an Nokia e5-00 kullanıyorum. nokia telefonlar arızalanmaz genel olarak. Diğer telefonlar da çok başarılılar ama eninde sonunda arıza çıkarırlar. Nokia'da ise arıza en son gelen sözcüktür.

İyi günlerde kullanmanız dileklerimle.

21nokia-lumia-720-lumia-520-6.jpg

Yurt dışından İphone 4 veya 4S getirtebiliyorsan getirt. Eğer yurt dışından getirtebilirsen eğer şu telefonlardan birini düşün derim ;)
Sony Xperia Z
İphone 4S eğer az daha koyarsan İphone 5
HTC One
Galaxy S4
Hocam amazon.com'dan baktığım fiyatlara göre bu telefonlar 600 TL'yi geçiyor. Telefonun kapanma riski var mıdır yurtdışından getirmelerde? Diğerleri bütçemi aşıyor fakat Iphone 4 olabilir gibi görünüyor.

- - - Updated - - -

2. el alacaksan Motorola Atrix alabilirsin 450-500 civarında.
O telefonu düşündüm fakat Android güncellemesi yok. O yüzden düşünmüyorum.

- - - Updated - - -

Evet, uygulama eksikliği yaşarsın.

iOS ve Android gibi zengin değil.

Subway'e WP Market'ten bak.
2. el olarak almaya kalksam hangi modelleri önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı