600 TL Wireless Kulaküstü Kulaklık Seti Önerisi

LiteraryLucky

Kilopat
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Logitech G533 satın almayı planlıyorum ancak daha şık, daha güzel ve daha kullanışlı bir ürün biliyorsanız tavsiye edebilir misiniz?

Kulaklığın kulak içi kısımlarının deri değilde kumaş olmasını istiyorum malumunuz yaz geliyor ve sıcaklarda kulaklarımızın pişik olmasını hiç mi hiç istemeyiz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün en mantıklı renk seçimi siyah olacaktır diye düşünüyorum. Canlı renkler uzun süre kullanımdan sonra solabiliyor veya aşınmadan dolayı renk değiştirebiliyor. Corsair'in satış sonrası hizmeti nasıl biliyor musunuz? msi ile yaşadığım sorunu biliyorsunuz :)

Ürünün en mantıklı renk seçimi siyah olacaktır diye düşünüyorum. Canlı renkler uzun süre kullanımdan sonra solabiliyor veya aşınmadan dolayı renk değiştirebiliyor. Corsair'in satış sonrası hizmeti nasıl biliyor musunuz? msi ile yaşadığım sorunu biliyorsunuz :)
Elektronik şansı kulaklığımın güç düğmesi sıkıntılıydı, çarşambadan salıya 6 günde yeni ürünle değişim oldu.

Arctis 7 var. Bloutooth(dogru mu yazdim bilmiyorum) ozelligi var. Tavsiye ederim.
Arkadaşım bahsettiğiniz ürünü kullanıyor ancak çok sade ve küçük geldi bana. Kalitenin yanında gösterişte her zaman için önemli :)
Sevgili arkadaşlar bu iki ürün arasındaki tam özelliğin ne olduğu hakkında fikri olan varsa benimle paylaşabilir mi lütfen? İki üründen birisini kesinlikle alacağım.

Corsair Gaming Void RGB Kablosuz Dolby 7.1 Beyaz Gaming Fiyatı

Corsair Gaming Void Pro RGB Wireless - White Kulaklık Fiyatı

Son düzenleme:
Arkadaşım bahsettiğiniz ürünü kullanıyor ancak çok sade ve küçük geldi bana. Kalitenin yanında gösterişte her zaman için önemli :)
Sevgili arkadaşlar bu iki ürün arasındaki tam özelliğin ne olduğu hakkında fikri olan varsa benimle paylaşabilir mi lütfen? İki üründen birisini kesinlikle alacağım.

Corsair Gaming Void RGB Kablosuz Dolby 7.1 Beyaz Gaming Fiyatı

Corsair Gaming Void Pro RGB Wireless - White Kulaklık Fiyatı
Üstteki eski modeli. Özellikle mikrofon performansından şikayet edenler oluyordu.

Alttaki yani Void Pro yeni çıkan model. Küçük dokunuşlarla önceki modelin yenilenmiş hali, örneğin mikrofon.

Void Pro alınır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı