600 TL'ye ekran kartı önerisi

batudemirer

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
600 TL bütçem var, ekran kartı alacağım, ya 2.el ya da AliExpress'ten almayı düşünüyorum. Öneriniz var mı?
Sistemim: R7 240.
i3 3220.
4 GB RAM (elimdeki ekran kartını satıp üstüne para ekleyerek alacağım).

Ben 450'ye sıfır RX550 aldım, GameGaraj hazır sistemin içinde geldi ve toptan aldıklarından aşırı uyguna topladım yoksa bayağı fazlaya geliyordu bendeki sistem. Bence öyle sisteme RX550 alınabilir fakat tam performans beklemeyin.

Ben 450'ye sıfır RX550 aldım, GameGaraj hazır sistemin içinde geldi ve toptan aldıklarından aşırı uyguna topladım yoksa bayağı fazlaya geliyordu bendeki sistem. Bence öyle sisteme RX550 alınabilir fakat tam performans beklemeyin.

Dolar malum çok yüksek maalesef bütçem RX 550'ye yetti. Benim amacım da Cyberpunk'u oynamak falan değil PUBG, GTA, CS:GO, Valorant, FIFA, pes rahatlıkla oynuyorum yetiyor bana.

Dolar malum çok yüksek maalesef bütçem RX 550'ye yetti. Benim amacım da Cyberpunk'u oynamak falan değil PUBG, GTA, CS:GO, Valorant, FIFA, pes rahatlıkla oynuyorum yetiyor bana.

Aynen öyle herkes kötülüyor aslında süper ötesi bir kart keşke güzel markaların sıfır fiyatı 500'den başlasa o zaman tutar, bu arada şu konuya bakmanızı şiddetle öneriyorum. Bu rehber üzerinden birkaç modelin GT1030'dan berbat olduğunu öğrenebilirsiniz belki sizin elinizdeki RX550 O model olabilir.
RX550 Rehberi GT1030'dan düşük kartlar hangisi?

Geri
Yukarı