600 TL'ye ekran kartı önerisi ?

Isınma sorunu ilk aldığım zaman vardı oda idm nin crack ından kaynaklandığını fark edince düzeldi o günden beridir hiç bir sorun teşkil etmedi saatlerce oynamama rağmen. Ses sorunuda yok %95 e çekdiğimde oldu denemek için fan ayarını hiç bir fark yoktu neredeyse. Zaten otomatik de devamlı %25 de çalışıyor kasadan gelen tek ses sadece benim stok fan ın sesi :) Resim de biraz soluk çıkdı ama işini görür umarım.

Ben ASUS GTX660 DirectCU II TOP kullanıyorum şu ana kadar 2 tane oyunda deneyebildim zira TTNET'in ibretlik kota aşımı uygulamasında. Bir kere kart ısınmıyor, oyunlarda Ultra ayarlarda açamayacağı yok(belki Crysis 3) denediğim oyunlar Need For Speed Most Wanted(yeni çıkan) ve Hitman Absolution ikisindede ultra ayarlarda takılmadan oynattı. Daha deneyeceğim ama hızım düşük bu aralar fakat annemin arkadaşı var onun çocuğuda kullanıyor onda denedik tüm oyunları açtı hem o ASUS GTX660 DirectCU II'idi sonunda TOP ibaresi yoktu.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı