Çözüldü 600 TL'ye ekran kartı önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

anilyildiz8

Hectopat
Daha fazla  
Konu açmıştım bilgisayar arıyorum diye ama cevap alamadım şuan yeni bir karar verdim yeni bir ekran kartı alacağım sadece. Bu sisteme en iyi ekran kartı nedir? Bütçem 500-600 TL civarında. Bir de güç kaynağı yeter mi? Sistemi soğutabilir miyim? Yeni oyunları kaldırmasına gerek yok AC3, GTA 4, Tomb Raider gibi oyunları kaldırsın yeter.
rYLZ7P.png

Son düzenleyen: Moderatör:
O sisteme 600 TL'lik ekran kartı alıp yazık etmeyin. Güç kaynağınızı göremiyorum. Duruma göre 750Ti veya R7 265 alabilirsiniz.

O sisteme 600 TL'lik ekran kartı alıp yazık etmeyin. Güç kaynağınızı göremiyorum. Duruma göre 750Ti veya R7 265 alabilirsiniz.
Güç kaynağımın özelliklerini nereden bulabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlemciyi internet cafemizdeki neredeyse bütün bilgisayarlarda kullanıyoruz. İki kopyalama işlemi yaptığınız zaman işlemci "İmdat. Yokmu yardım eden?" diye çığlık atmaya başlıyor. Akif hocamın da dediği gibi alacağınız en iyi ekrankartı Gtx 750Ti veya R7 265 olmalı. Daha üstü bu işlemciye ağır gelir.

2'nize de teşekkürler en kısa sürede bilgisayar toplayacağım o zaman bu bilgisayarla oyun oynayamam gibime geliyor.

750ti da Tomb Raider gibi oyunlarda sizi mutlu etmez. Tabi monitör çözünürlüğünüzü bilmiyorum ama... Full HD için konuşuyorum; şu mevsimde bir kart alıp da kışın çıkacak oyunları keyifle oynayamayacaksanız bence gereksiz bir hamle olur bu. Ki bir de diğer bileşenleriniz mevzuyu daha da içinden çıkılmaz bir hale getiriyor. Eski bileşenlerinizi de üç beş bir şeylere satıp yeni sistem kurma imkanınız nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı