600 TL'ye fare önerisi

• Konuyu başlatan cLLy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 528

Mantıklı olabilir.

Razer kronik G102 sensörü çöp olan bir mouse.

Slingshot bütçe artarsa ROG Keris.

Ya bu slingshot ya da benim attığım Aorus M.2 alınır anca bu bütçede. Bütçe artarsada dediğimiz gibi SteelSeries Prime veya ASUS ROG Keris.

Razer kronik G102 sensörü çöp olan bir mouse.

Ya bu slingshot ya da benim attığım Aorus M.2 alınır anca bu bütçede. Bütçe artarsada dediğimiz gibi SteelSeries Prime veya ASUS ROG Keris.
Sizce glorious model o nasıldır?

Aslında model D ile arasındaki fark ölçüleri sanırım. Alınabilir bir mouse benziyor belki daha iyi öneri yapılabilir.

2 senedir Rampage'in Glorious çakması tırışka mouseunu kullanıyorum 2 sene dayanmasına şaşırıyorum ama hafif olmasına alıştım, scroll tuşu bozuldugundan mouse arayışına başladım.

2 senedir Rampage'in Glorious çakması tırışka mouseunu kullanıyorum 2 sene dayanmasına şaşırıyorum ama hafif olmasına alıştım, scroll tuşu bozuldugundan mouse arayışına başladım.

Razer DeathAdder Essential kullanıyorum çöp bir mouse yakın zamanda bende değistireceğim.

ASUS TUF fareler fazla önerilmiyor hocam nedenini bende bilmiyorum.

Kendim 3 senedir ROG Pugio 2 kullanıyorum. Çok memnunum hatta tüm set asustur. Bir sorun yaşamadım. Eski mouse ise Gladius serisiydi oda 3 sene dayandı arkadaşıma verdim kablosuza geçtim. Teknoloji biraz şans işi sanırım. TUF serisini daha deneyimlemedim ama iş yerinden abim olur kendisi ve 3 aydır kullanıyor sorun yaşamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı