600 TL'ye Fotoğraf Makine Tavsiyeleri

Tamer7

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar maksimum 600 TL'ye fotoğraf makinesi almak istiyorum tabii ki video kaydı da yapabilsin. Canon - Nikon - Sony markaları dışında makine istemiyorum. Teşekkürler.

Arkadaşlar maksimum 600 liramız var. Video kamera önerebilir misiniz? Fotoğraf makinesi ile videoların mb çok yüksek oluyormuş. Küçültünce de doğal olarak çözünürlüğü düşüyormuş. Hareketsiz videolar olacak. Neler önerirsiniz? İşlevsel bir video kamera kaça alınır?

Arkadaşlar maksimum 600 liramız var. Video kamera önerebilir misiniz? Fotoğraf makinesi ile videoların mb çok yüksek oluyormuş. Küçültünce de doğal olarak çözünürlüğü düşüyormuş. Hareketsiz videolar olacak. Neler önerirsiniz? İşlevsel bir video kamera kaça alınır?
Merhaba Video kamera olarak aksiyon kamerası önerebilirim özellikle Go Pro fakat Go Prolar çok pahalı onun yerine aynı kaliteye sahip olan SJ4000 kameralardan alabilirsiniz. Şu an bende bir tane var neredeyse sıfır çok az kullandım ve satıyorum fiyatı 300 tl 1080p full hd video kaydedebiliyor. Ayrıca su altında çekim yapabiliyor ve yanında kafaya takmak için kafa bandı hediye.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı