600 TL'ye HyperX Haste alınır mı?

İndirim alırsa 500TL'ye düşebilir. Bu fiyata da alınır. Çoğu mouse&klavye zam aldı o yüzden pek sıcak bakamıyorum artık. İndirim gelse de biraz "bindirim" gibi oluyor.

Amazon'da indirime girmesini bekleyin bence. İndirime girerse tahminimce 550TL'nin altında bir fiyata düşer. 40-50TL ilk alışveriş avantajından aile fertlerinizden birine hesap açarak yararlanıp 500TL gibi bir fiyata alabilirsiniz...

PulseFire dart Wireless'i 590 TL'ye almıştım 2 ay önce. HyperX ürünlerinin Türkiye'de tuhaf bir fiyatlandırması var, sanki hiçbir ürün gerçek satış fiyatında değilmişte indirimde alınır mış gibi duruyor.

En basitinden Cloud Core Wireless gibi, fiyatların düşmesini beklemek en mantıklısı.
Zaten çok yakında 11.11 Black Friday başlayacak, belki 399TL'ye bile düşebilir. Türkiye'de alışveriş yaparken biraz da sabır ve şans gerekiyor.

bu arada profildeki kadın çok dikkatimi çekti, yüzü çok tanıdık geliyor. Bir oyuncu mu? Adı nedir?

PulseFire dart Wireless'i 590 TL'ye almıştım 2 ay önce. HyperX ürünlerinin Türkiye'de tuhaf bir fiyatlandırması var, sanki hiçbir ürün gerçek satış fiyatında değilmişte indirimde alınır mış gibi duruyor.

En basitinden Cloud Core Wireless gibi, fiyatların düşmesini beklemek en mantıklısı.
Zaten çok yakında 11.11 Black Friday başlayacak, belki 399TL'ye bile düşebilir. Türkiye'de alışveriş yaparken biraz da sabır ve şans gerekiyor.

bu arada profildeki kadın çok dikkatimi çekti, yüzü çok tanıdık geliyor. Bir oyuncu mu? Adı nedir?
48 euro olan şey Türkiye de nasıl bu fiyata geliyor anlamadım ben.

Şirketlerin ülkelere özel fiyatlandırmaları vardır. O yüzden bu fiyata alabiliyorsun. Ettikleri kar oranı diğer Avrupa ülkelerine göre daha düşüktür.

Geri
Yukarı