600 TL'ye kadar bisiklet önerisi

Salcano Hector 26 Jant V Bisiklet Siyah - Kırmızı Fiyatı Bisiklet
Sizce alınır mı? Memnun eder mi? Bir de dağ bisikleti normal yollarda kullanılır mı?

Hector yerine Efes modeline bak ikisini de kullandım (Hector komşularda var) şu an Efes sahibiyim 2012 yılında almıştım vites ve frenleri aldığım gibi. Lastikleri çok uzun süredir kullanmadığım için eskidi artık. 6 senedir bende çok memnunum sen düşün :) Yaz gelince yapacağım tek masraf kaliteli bir çift lastik almak olacak.

Öncelikle nerede yaşıyorsun yollar nasıl amacın ne onu belirt. Efes ağır ama kullanışlı bir bisiklettir şehir içi kullanacaksan önermem :)

Hector yerine Efes modeline bak ikisini de kullandım (Hector komşularda var) şu an Efes sahibiyim 2012 yılında almıştım vites ve frenleri aldığım gibi. Lastikleri çok uzun süredir kullanmadığım için eskidi artık. 6 senedir bende çok memnunum sen düşün :) Yaz gelince yapacağım tek masraf kaliteli bir çift lastik almak olacak.

Öncelikle nerede yaşıyorsun yollar nasıl amacın ne onu belirt. Efes ağır ama kullanışlı bir bisiklettir şehir içi kullanacaksan önermem :)
Şehir içi kullanıcam belki bazen yazlığa götürürüm. Daha çok asfaltta kullanıcam kısaca...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı