600 TL'ye kadar küçük el için oyuncu mouse önerisi

Emre G

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, küçük elli biriyim. Şu an kullanmış olduğum mouse Logitech G102, bu mouse da sıkıntı çekmiyorum. G102 boyutlarında alabileceğim 500-600 TL bandında oyuncu mouse önerileri var mıdır? (CS2 oynuyorum) MSI GG Clutch GM41 ya da ASUS TUF Gaming M3 fareleri boy olarak nasıl, alınabilirler mi?

GM41 büyük bir fare, TUF M3 küçük ama ikisi de alınmaz.
teşekkürler hocam. evet, tuf m3'ün tam özelliklerine bakmamıştım 100 ips değeri gözüküyor. 100 ips bir mouse da almak istemem şahsen.

SteelSeries Prime mı? Bu mu?

Prime teknik açıdan daha üstün bir fare ama büyük ve right-handed ergo palm faresi daha çok. Cobra ise simetrik şekilli, sağ ve sol elle kullanım için uygun küçük boyutlu bir fare.

Aralarındaki teknik farkları son kullanıcı çok hissedemez, burada tercih yapmanıza en önemli etken elinizin yapısı.

Prime teknik açıdan daha üstün bir fare ama büyük ve right-handed ergo palm faresi daha çok. Cobra ise simetrik şekilli, sağ ve sol elle kullanım için uygun küçük boyutlu bir fare.

Aralarındaki teknik farkları son kullanıcı çok hissedemez, burada tercih yapmanıza en önemli etken elinizin yapısı.
prime büyükse eliyorum hocam. şuan en mantıklı tercih cobra gibi duruyor.

@shinei hocam tekrar teşekkürler, cobra'yı alma aşamasındayım. bu mousea uygun ortalama bir mousepad öneriniz olur mu? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı