600 TL'ye kadar oyun için mikrofonsuz kulaklık önerisi

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Kendime yeni bir kulaklık düşünüyorum. 600 TL'ye kadar önerebileceğiniz kulaklık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofonlu olsa olmaz mı? Hep mikrofonlu var. Yoksa mikrofon çıkmasını mı demek istediniz?

Mikrofonlu olsa olmaz mı? Hep mikrofonlu var. Yoksa mikrofon çıkmasını mı demek istediniz?

Bu kulaklığın nesi güzel? Kısaca özet geçebilir misin hocam?

@408157 Hocam kaliteli bir mikrofonum var. Aynı fiyata mikrofonsuzun ses kalitesi daha iyi olur diye mikrofonsuz istemiştim.

Bu kulaklığın nesi güzel? Kısaca özet geçebilir misin hocam?

Ses özellikleri burada. Bu fiyat bandındaki kulaklıklarında ses özellikleri bu tarz. Hem bu USB ses kartlı girişli, bu da her türlü daha temiz ve yüksek ses demek jak girişli kulaklıkların aksine. H2002D stok bitti, 2016D stok bitti bu kaldı.

1688647741100.png

@408157 hocam kaliteli bir mikrofonum var. Aynı fiyata mikrofonsuzun ses kalitesi daha iyi olur diye mikrofonsuz istemiştim.

Olabilir, @avria.

Son düzenleme:
Fiyatı pahalıymış ama istersen ekle al aga. Vakit nakit para 870 simdi ise yarın 1200

Hatta ss arctics nova 1 ya da razer kraken bak onların da mikrafonu çıkmıyor ama içine giriyor

Geri
Yukarı