600 TL'ye kaliteli sensörlü fare önerisi

Bütçe
Max 550-600
Death adder v2 kullanıyorum, hatta deneyimimi paylaşacağım. Ne böyle ne başka hiç bir problemi yok. Adamın elindeki arızalı belli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
benim için en büyüm sorun bu mouseu her türlü şekile sokarak oyun oynayan biriyim.

Bir şey söylemek istemekteyim size, burada gördüğünüz olan ürün 2006 veya 2010 çıkışlı 10 14 yaşında olan bir üründür.

Razer DeathAdder V2 ise daha yeni çıkış yapmış olan modellerden biridir.

2 sene önce BİM'e gelmiş olan Razer DeathAdder 3500 fareyi kullanmaktayım ne çift tıklama sorunu var ne de alt kısmındaki plastik ile ilgili bir sorun var. Videoda olan gibi de bir sorunu yok. Ürünü kaç kere masaya vurduğumu unuttum hala taş gibi.

DeathAdder V2 alın geçin. Fiyasada bulunan en baba sensör var içinde. Olmaz derseniz Basilisk V2 hypershift alabilirsiniz.

Video çekip burada paylaşayım. O sorun bende yok. Muhtemelen adamın elindekinde ya optik tarafı tozlanmış veya arızalı bence. Kararı siz verirsiniz.

7 senelik Deathadder Chroma kullanıcısıyım, böyle bir sorun varsa mouse arızalıdır ki videodaki mouse alt tabanındaki Deathadder yazısı eski. Yani eski bir ürün. V2'nin altı böyle.

1614856376244.png

Yeni konular

Geri
Yukarı