600 TL'ye mekanik klavye önerisi

Clix00

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 600 TL'ye kadar bir bütçem mevcut. Mekanik bana ömürlük gidecek bir klavye istiyorum. Gamepower düşünmüştüm ama tuşlar bozuluyor falan diyenler oldu. Sizin öneriniz ne olur kaliteli bir klavye olarak? Razer Cynosa V2 de hoşuma gitti biraz.

İstanbul hocam, neden sordunuz?

Eğer Ankara'da yaşıyorsanız klavye takası yapar mısınız diyecektim TKL klavye kullanmak istiyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler Gamepower saber RGB'ye karar verdim indirim kovalayacağım bu hafta içinde alırım.

Benim size tavsiyem kumara almanız. Ya da REDRAGON K568R DARK AVENGER Rainbow 7 Renk Arka Işıklı Mekanik Gaming Blue Switch Türkçe Klavye - inventus
Bu ürünü almanız bu ürünü görmemiştim ondan dolayı Gamepower saber yazdım.

Arkadaşlar 600 TL'ye kadar bir bütçem mevcut. Mekanik bana ömürlük gidecek bir klavye istiyorum. Gamepower düşünmüştüm ama tuşlar bozuluyor falan diyenler oldu. Sizin öneriniz ne olur kaliteli bir klavye olarak? Razer Cynosa V2 de hoşuma gitti biraz.

Bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz veya indirimi bekleyebilirseniz Redragon K552 alabilirsiniz bu fiyata alınacak iyi klavyelerden biri.

Bütçen artarsa:

Artmazsa:

Gamepower klavyelerinin çoğu kronik sorunlu fakat bir tek bu değil 1.5 2 sene kullandım bir sorun yaşamadım.

Hocam siz sorun yaşamadınız diye kimse yaşamayacak değil bu forumda Gamepower alıp sorun yaşayan binlerce kullanıcı var sadece siz sorun yaşamayınca ürün güzel olmuyor ayrıca Outemu MX kullanan tüm klavyeler kronik sorunlu.

Yorumlarınız için teşekkürler Gamepower saber RGB'ye karar verdim indirim kovalayacağım bu hafta içinde alırım.

Hocam bence almayın çok pişman olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı