600 TL'ye mekanik red Switch klavye önerisi

Bütçe
600
Rampage everesc gibi markalar forumda önerilmiyor. Yalnız bu bütçede bilek destekli mekanik ve red Switch daha iyi bir klavye yok. Emoji atanlar genelde forumda konuşulanlardan bir haber olan arkadaşlar. Birçok kullanan memnun bende 4 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.
Dostum switchleri kalitesiz olduğü için önerilmiyor. Ben de Gamepower kullandım 8. ayda tuş sorunu yaşadım, servisten hallettim ama Redragon'da en ufak sorunum olmadı, zaten fiyatlardan da belli oluyor biraz bu durum. 4 aydır kullanıyorsunuz inşallah daha uzun süre sorunsuz kullanırsınız ama sorun yaşama ihtimali yüksek, çünkü mekanik klavye gibi ürünlerde switch kalitesi çok önemli.

Dostum Switch'leri kalitesiz olduğü için önerilmiyor. Ben de Gamepower kullandım 8. ayda tuş sorunu yaşadım, servisten hallettim ama Redragon'da en ufak sorunum olmadı, zaten fiyatlardan da belli oluyor biraz bu durum. 4 aydır kullanıyorsunuz inşallah daha uzun süre sorunsuz kullanırsınız ama sorun yaşama ihtimali yüksek, çünkü mekanik klavye gibi ürünlerde Switch kalitesi çok önemli.

Rampage KB-R81 ve Gamepower Calypso arasında seçim yapacak olursanız hangisini alırdınız?

Dostum Switch'leri kalitesiz olduğü için önerilmiyor. Ben de Gamepower kullandım 8. ayda tuş sorunu yaşadım, servisten hallettim ama Redragon'da en ufak sorunum olmadı, zaten fiyatlardan da belli oluyor biraz bu durum. 4 aydır kullanıyorsunuz inşallah daha uzun süre sorunsuz kullanırsınız ama sorun yaşama ihtimali yüksek, çünkü mekanik klavye gibi ürünlerde Switch kalitesi çok önemli.

Bundan önce de 1.5 sene Blue Switch olanını kullandım sesi yüzünden satıp üstüne ufak bir miktar koyup red Switch aldım. Ayrıca bahsettiğin şey eski serilerde (2019-2020) arasında vardı. Şu an Calypso'lar güncellenmiş Türkçe Q klavye ile geliyor birkaç ufak değişiklik daha var. Velhasıl kelam forumda öneriliyor. Ama sadece bu modeli harici Gamepower vs alınmaz.

Diğer konuyu bulamadım ancak Switch olarak detaylı inceleme yapan bir arkadaş vardı bu bütçede en iyi ürünün Calypso olduğunuda yazmıştı bulursam atarım yine. 700 800 bütçelere kadar Calypso alıp geçilmeli. Üstü için Logitech gibi markalar tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı