600 TL'ye %60 Red Switch klavye önerisi

Bütçe
650

HelicopterMan

Hectopat
Merhaba red Switch veya benzer az sesli Switch'li, %60, TKL bir klavye almak istiyorum. Laptop kullanıyorum FPS oyunları için kullanacağım, 500 600 lira civarında bir sıkıntı olmadan uzun süre kullanabileceğim klavye istiyorum.
Gamepower alacaktım fakat çok fazla bazı tuşları çalışmıyor yorumu görüp vazgeçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
33.78AU $ 67% OFF|Logitech K835 kablolu mekanik klavye esports oyun ofis yeşil kırmızı eksen kişilik anahtar kap bilgisayar dizüstü çevre birimleri| | - AliExpress beyazı vergiler dahile 620 lira 1-2 gün önde 367 liraya düşmüştü takip ederseniz yine indirimle yakalarsınız konusu açılmıştı.

Konu da bu.

Merhaba red Switch veya benzer az sesli Switch'li, %60, TKL bir klavye almak istiyorum. Laptop kullanıyorum FPS oyunları için kullanacağım, 500 600 lira civarında bir sıkıntı olmadan uzun süre kullanabileceğim klavye istiyorum.
Gamepower alacaktım fakat çok fazla bazı tuşları çalışmıyor yorumu görüp vazgeçtim.

33.78AU $ 67% OFF|Logitech K835 kablolu mekanik klavye esports oyun ofis yeşil kırmızı eksen kişilik anahtar kap bilgisayar dizüstü çevre birimleri| | - AliExpress beyazı vergiler dahile 620 lira 1-2 gün önde 367 liraya düşmüştü takip ederseniz yine indirimle yakalarsınız konusu açılmıştı.

Konu da bu.
Klavyeyi öneririm. İnceleme de yaptım. İnceleme: Logitech K835

Konu da bu.
Teşekkrüler hocam türkiyeden alabileceğim daha hızlı gelebilecek bir ürün yok galiba, aradım biraz internette çok fazla aliexpress ve bangood linki veren olmuş.Ülkeye mekanik klavye mi gelmiyor yoksa ülkede bilinçsiz kullanıcılar en ucuz fiyatlı olanı alıp bakmıyor mu anlayamadım. Takipte olacağım bu ürünü

Buna baktım fakat vergi ve getirmeyle beraber 800 lira oluyor galiba sadece FPS oyunları için alacağım, o yüzden bu kadar para vermek istemiyorum teşekkür ederim tavsiye için.

Klavyeyi öneririm. İnceleme de yaptım. İnceleme: Logitech K835
Teşekkürler bakacağım buna da.

Teşekkrüler hocam türkiyeden alabileceğim daha hızlı gelebilecek bir ürün yok galiba, aradım biraz internette çok fazla aliexpress ve bangood linki veren olmuş.Ülkeye mekanik klavye mi gelmiyor yoksa ülkede bilinçsiz kullanıcılar en ucuz fiyatlı olanı alıp bakmıyor mu anlayamadım. Takipte olacağım bu ürünü
Hocam hem ülke de az var. Olsa bile bu bütçede maksimum Gamepower, Rampage gibi ürünler var. Bu arada yavaş gelmiyor bana 11 günde geldi neredeyse. Gümrük v.s dahil yani bence çok iyi bir süre.

Evet mantıklı hocam teşekkürler. İyi sürede gelmiş evet, peki aynı satıcıdan mı almıştınız acaba?
Evet hocam o satıcıdan aldım. Ayrıca benim incelememin dışında @AdaBagcibasi hocam da inceleme yazdı. Okumanızı hatta yorumları okumanızı öneririm. İnceleme: Logitech K835

1681914587916.png

Teşekkürler onada bakacağım.İlk kullanıcı kuponu falan vardı eskiden onlara bakıp indirim takip edeceğim, ayrıca gördüğüm kadarıyla led yok bu klavyede bildiğiniz rgb ledli olarak bir seçenek var mı acaba ?
Evet herhangi bir ışıklandırma yok. Eğer ki sizin için önemliyse buna bakın. Eğer ki önemsiz ise K835 alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı