600 TL'ye mikrofonu iyi olan oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
600
Hocam bütçeyi biraz daha artırabilirsen bunu tavsiye ederim. Yıllardır kullanıyorum ped soyulması dışında bir problem yaşamadım. Valorant ve CS:GO tarzı FPS oyunları oynuyorum ben de.

Bakabilirsin.

O fiyata alınmaz artık maalesef hocam.

Hocam bütçeyi biraz daha artırabilirsen bunu tavsiye ederim. Yıllardır kullanıyorum ped soyulması dışında bir problem yaşamadım. Valorant ve CS:GO tarzı FPS oyunları oynuyorum ben de.
Rezil bir kulaklık. Ergonomi sıfır, Gamepower fujin'den razer blackshark V2 X'e geçtim çağ atladım. Aynı fiyattalar hem de!

Bakabilirsin.

O fiyata alınmaz.
Zam geldiğini bilmiyordum. Evet o fiyata alınmaz katılıyorum.

Bakabilirsin.

Rezil bir kulaklık. Ergonomi sıfır, Gamepower fujin'den razer blackshark V2 X'e geçtim çağ atladım. Aynı fiyattalar hem de!
Hocam benim için ergonomisi çok iyi. Benim kafa büyük biraz genellikle bugüne kadar kullandığım kulaklıkların hepsi başımı ağrıttı bunda gün boyu taksam bile sıfır hissiyat. Bilemedim.

Bakabilirsin.

Rezil bir kulaklık. Ergonomi sıfır, Gamepower Fujin'den Razer BlackShark V2 X'e geçtim çağ atladım. Aynı fiyattalar hem de!

Hocam bu kulaklıkların üst kısmı plastik olduğu için kolay şekilde kırılıyor. Rampage'in buna benzer kulaklığını aldım ve kırıldı.

Rezil bir kulaklık. Ergonomi sıfır, Gamepower Fujin'den Razer BlackShark V2 X'e geçtim çağ atladım. Aynı fiyattalar hem de!

Sen fujin kullanmışsın burada Ranger'den bahsedilmiş şahsen bende ön yargı ile satın aldım fakat çok az bir dip ses sorunu harici hiçbir sorun yok onu da dert etmediğim için çok memnunum şu anda sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Bu kulaklığı daha önce aldım çok beğendim. Mikrofonu güzeldi ama 7.1 desteklemiyor. Bu tarz örnekler verirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı