600 TL'ye mikrofonu iyi olan oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
600
2-3 gün önce sorsaydın Mpow Air SE derdim 400TL'ye aldım ve fiyatına göre çok iyi. Bu bütçe bandında bana HP Omen 800 ve Gamenote H2029u önerilmişti.

HP Omen 800 jak girişli. Yeni nesil bilgisayarlarda jak girişi yok ve üstelik 7.1 desteklemiyor. GameNote H2029u ise üstü plastik olduğu için hemen kırılıyor ya da ben kırıyorum bilemiyorum.

HP Omen 800 jak girişli. Yeni nesil bilgisayarlarda jak girişi yok ve üstelik 7.1 desteklemiyor. GameNote H2029u ise üstü plastik olduğu için hemen kırılıyor ya da ben kırıyorum bilemiyorum.
Yani benim şuana kadar gördüğüm tüm PC'lerde jak girişi mevcut :D Dönüştürücü alabilirsin. Mesela aldığım Mpow Air SE tek jaklı olarak geliyor. Yanında dönüştürücü göndermişler PC için de kullanayım diye. Onun ters halini alabilirsin. Benim de kulaklıklar hakkında çok bilgim yok konu açtığımda bu modeller önerildi. Mikrofon önemsiz ise XPG Precog S Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bakabilirsin.

Yani benim şu ana kadar gördüğüm tüm PC'lerde jak girişi mevcut :D dönüştürücü alabilirsin. Mesela aldığım Mpow Air SE tek jaklı olarak geliyor. Yanında dönüştürücü göndermişler PC için de kullanayım diye. Onun ters halini alabilirsin. Benim de kulaklıklar hakkında çok bilgim yok konu açtığımda bu modeller önerildi. Mikrofon önemsiz ise XPG Precog S Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bakabilirsin.

Hocam jak girişliler genellikle dayanıksız oluyor yani dönüştürü alıcağıma direk USB girişli kulaklık alsam daha mantıklı. Bir de ben laptop kullanıyorum jak giriş yok yani. Zaten başlıkta mikrofonu iyi olan kulaklık yazdım.

Hocam jak girişliler genellikle dayanıksız oluyor yani dönüştürü alıcağıma direk USB girişli kulaklık alsam daha mantıklı. Bir de ben laptop kullanıyorum jak giriş yok yani. Zaten başlıkta mikrofonu iyi olan kulaklık yazdım.
Anladım hocam. GH300 modeli jak girişli. Şehrinizde İtopya varsa oradan alın. Gayet iyi. Çok fazla konuya yazıyorum unutmuşum mikrofon olayını.

Yeni konular

Geri
Yukarı