600 TL'ye Monitör Önerisi

Benim icin pek sorun yok. Zaten monitorum ips ve 5ms, profesyonel oyuncular icin onemli bir durum oldugunu dusunuyorum. :)
Vallahi profesyonel olması önemli değil. Buna önem verebilmesi için 15-20 MS lik internet bağlantısı olması lazım zaten pinglerimiz 50-70 civarında 3-4 ms'nin lafını yapmasınlar yani. :D

Vallahi profesyonel olması önemli değil. Buna önem verebilmesi için 15-20 MS lik internet bağlantısı olması lazım zaten pinglerimiz 50-70 civarında 3-4 ms'nin lafını yapmasınlar yani. :D
Bu isin ekmegini yiyenler icin durum biraz farkli oluyor, sonucta 144hz 1ms g-sync kombinasyonuyla bircok sey degisebilir. Zaten serverlar bize uzak onun icin bize 40'dan asagi ping hayal... :)

IPS olunca tepki süresi yüksek oluyor. 5 veya 2 ama 2 bazen en iyisi 2. Ben almışken 1ms almak istediğimden VN247H alıcağım. Şimdiki zaten 5ms. Ben birde sniperim o yüzden önem veriyorum. :D :D (Battlefield 3 Longest Headshot 2.912 metre, CS GO rütbem yokken Nova 1 AWP vs de 3 saniyede adamı almak vs.) :D :D

IPS olunca tepki süresi yüksek oluyor. 5 veya 2 ama 2 bazen en iyisi 2. Ben almışken 1ms almak istediğimden VN247H alıcağım. Şimdiki zaten 5ms. Ben birde sniperim o yüzden önem veriyorum. :D :D (Battlefield 3 Longest Headshot 2.912 metre, CS GO rütbem yokken Nova 1 AWP vs de 3 saniyede adamı almak vs.) :D :D
Hizli tepki suresiyle beraber yuksek refresh rate olursa ozellikle sniper icin cok daha iyi olur. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı