600 TL'ye Mouse önerisi

Bütçe
0-600 TL
Arkadaşlar bende bugün 300 TL'ye Itopya'dan Gigabyte Aorus M2 aldım. Solak olduğum ve palm tipi olduğu için tercih ettim. Çok güzel mouse tavsiye ediyorum. 169 TL'ye Performax Xoartan da aldım henüz gelmedi. Onu da yedek yaparım sanırım.

Arkadaşlar yardım için teşekkür ederim herkese, performax mouseyi f/p olması yönünden beğendi ve almayı düşünüyor.
Performax mouse iyi midir peki, kaliteli ve uzun ömürlü olmasını istiyor kendisi, veya daha f/p bir mouse var mı o fiyatta?
Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar yardım için teşekkür ederim herkese, Performax fareyi F/P olması yönünden beğendi ve almayı düşünüyor.
Performax mouse iyi midir peki, kaliteli ve uzun ömürlü olmasını istiyor kendisi, veya daha F/P bir mouse var mı o fiyatta?
Şimdiden teşekkürler.

M.2 Aorus daha iyi Performax'tan ama 300 liralara düşüyor ya slingshot ya da ROG Keris ben olsam slingshot alırdım.

M.2 Aorus daha iyi Performax'tan ama 300 liralara düşüyor ya slingshot ya da ROG Keris ben olsam slingshot alırdım.
600 TL vermeye gerek olmadığını düşündüm, konuşurken de performax idare eder falan deyince o civardaki mouselardan performaxta karar kıldık slingshot düşünmüyoruz yani, m2 Aorus ya da performax düşünüyor şimdilik, o ikisinden hangisini önerirsin?
Performax uzun götürür mü onu?

Merhaba hocalarım, geçenlerde arkadaşım dizüstü bir PC aldı fakat oyun oynarken mouse eksikliğini çok çektiğini söyledi, benim de bu konuda pek bilgim yok size danışmak istedim.
Bütçesinin Max 600 TL olduğunu söyledi, bu bütçede F/P bir mouse önerir misiniz?
Kendisinin marka veya RGB takıntısı yok, şimdiden teşekkür ederim.

600 TL vermeye gerek olmadığını düşündüm, konuşurken de Performax idare eder falan deyince o civardaki farelerden Performax'ta karar kıldık slingshot düşünmüyoruz yani, M.2 Aorus'ya da Performax düşünüyor şimdilik, o ikisinden hangisini önerirsin?
Performax uzun götürür mü onu?

M.2 Aorus daha uzun götürür.

Iki saat önce Itopya mağazadan gittim aldım Aorus M2 yi. 300 TL. Son 4 5 tane filan kaldı. Kaçırmayın derim.
M2 Aorus karar verdik ama her yerde 500 gözüküyor, itopyada da 300 ama internetten alınamıyor sanırım dediğiniz gibi mağazaya gitmek gerekiyor, şöyle bir sorun varki arkadaşım İstanbula çok uzak, tek çözüm performax ya da slingshot almak gibi.

Razer Cobra fiyatları düşüyor gibi. Biraz bekleyebilir, veya bütçeni arttırabilirsin.

O kadar arttıramayız hocam teşekkürler yine de.

Bu fiyata çok iyi duruyor yorumları da güzel öneri için teşekkür ederim, önerir misiniz peki mouseyi diğer hocalarım?

Performax siparişini verdi arkadaşım, yardımcı olan herkese teşekkür ederim iyi forumlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı