600 TL'ye oyun için HDD önerisi

Bunun sorunu yok ama o paraya alınmaz buna bakın:
Anakart ve işlemci PCI-e-4 destekliyorsa bu da güzeldir:

Hocam size kesinlikle tavsiyem hard diskten oyun oynamayın, varsa ana diskinizde SSD'nizi oyun oynarken kullanın. Zira bu HDD'ler çok hassas oldukları için fazla hırpalamayın sadece yedekte oyunlarınızın kurulum dosyaları ya da direkt çalıştırmalık dosyalar dursun bu şekilde oyun oynaya oynaya çok HDD bozdum siz siz olun yapmayın. Seagate tavsiyem değildir Barracuda serisi özellikle sıkıntılı diyenler var o yüzden Western Digital tavsiye ederim çok kaliteli bir marka diye okumuştum. Seri olarak da şu iyi diye biliyorum: WD 1TB Blue 3,5" SATA III 6Gbit/s 7200 RPM 64MB Cache (WD10EZEX) | Teknobiyotik

Bende de 5 senelik Barracuda laptop HDD'si (1TB) var sağlık %0 sistemde takılı ancak GTA 5 indirmek için dahi SSD'de yer açtım kısmetse para biriktirip sağlam bir 1TB'lik M.2 SSD alacağım https://www.hepsiburada.com/adata-x...m-2-nvme-ssd-asx6000pnp-1tt-c-p-HBV00000KUZ0D
Bunu düşünüyorum nasıl fiyatı yükselmezse eğer.

480 GB SSD mevcut ama bildiğiniz gibi günümüz oyunları 100-150 GB arası değişebiliyor. Tabii bu da ek olarak depolama istiyor SSD fiyatları ortada bende 1 TB işimi görebilecek HDD arıyordum ve fiyat aralığım 600 TL'ye kadardı ve önerdiğiniz ürünü alacağım gibi, tekrar teşekkürler.

Bunun sorunu yok ama o paraya alınmaz buna bakın:
Anakart ve işlemci PCI-e-4 destekliyorsa bu da güzeldir:

Maalesef B450M S2H kullanıyorum RX 6500 XT ile bile tam performans alamıyorum normalde anakart değiştirecektim ama hard diskin helvasını kavurunca depolama alma kararı aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı