600 TL'ye oyun için telefon tavsiyesi

Vodafone gibi bayiilerden alacaksanız 500 TL bir telefonun fiyatı 800 TL olabiliyor tarifenize ek gibi kampanyalar yalan telefonun ücretini ödeyip ayrıca tarifenize boş yere ek ücret alarak fiyatı arttırıyorlar çünkü başıma geldi.
Edit: REEDER P9C 16 GB ÇİFT SİM AKILLI TELEFON BEYAZ
Fazla performans bekleme bence.

Son düzenleme:
600 TL civarında oyun performansı iyi olan bir model yok sayılır, biraz ekleyebilirseniz 680 TL civarında Asus Zenfone 2 Laser 5.0 var.

Arkadaşlar bütçe 1000 TL oldu. Galaxy J7 önerir misiniz? Almayı düşünüyorum. Kız kardeşim kullanacak.

@RuFF+ biliyorum vodafone normalinden yukarıda satıyor. Fakat tam tersi vatan'da teknosa'da 1100 TL civarındayken vodafone J7'yi 1000 TL'ye satıyor.

Arkadaşlar bütçe 1000 TL oldu. Galaxy J7 önerir misiniz? Almayı düşünüyorum. Kız kardeşim kullanacak.

@RuFF+ biliyorum vodafone normalinden yukarıda satıyor. Fakat tam tersi vatan'da teknosa'da 1100 TL civarındayken vodafone J7'yi 1000 TL'ye satıyor.
Tamamen çöp bir telefon. Bütçe 1000 TL ise Asus Zenfone 2 alınmalı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı