600 TL'ye Oyuncu Faresi Önerisi

thecls

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Daha önce Razer Mamba TE kullandım. Fare tasarım açısından mükemmel fakat optimizasyon sorunları vardı sürücüsü felan hep sıkıntı ve de elime yükseklik açısından biraz büyük geliyordu tam oturmuyordu. 500-600 ₺'ye kadar önerilerinizi bekliyorum RPG olması benim için çok önemli Mamba da beni o yüzden cezbetmişti macro ve kalite olmalı bu fiyata kadar zaten olur.

Laptop kullandığım için kablosuzlara baktığımda Logitech G900 aklıma takıldı nasıldır sizce. Biraz uzun oldu önerilerinizi bekliyorum

600 TL'ye mouse olmaz sadece markası olur lüks kullanım için burada biraz zor cevap bulursun.
35 TL'lik fare kullanıyorum CS:GO'da Global seviyede oyun oynuyorum fare konusunda benden şüpheniz olmasın diye not düşüyorum buraya. :) (Artık direk etki eden artan hackerler yüzünden ara verdim)

Yerden yüksekliği algılayan fareyi kaldırınca imlecin kaymasını önleyen bir şey olursa süper olur mamba da bu sorun vardı. Rival 600 de bu özellik varmış galiba :kararsız:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı