600 Watt ve 8 Pin PSU Tavsiyesi

idriskeskin48

Centipat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Çalışan Eleman :D
Bütce 400-450 TL
Yeni sistem topladım ankart işlemci değiştirdim, eski güç kaynağını kullanmak istedim bir süre ama yeni aldığım anakart 8 pin girişli bende de 4 pin var.
Bana 600 Watt ve 8 pin olan bir PSU tavsiye edebilir misiniz?
6FC5CA9E-10B7-460B-B093-19012FFE4CCA.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaşın önerdiğini alsaydınız daha iyi olurdu. 80+ gold uzun vadede elektrik faturasına yaptığı katkı ile daha mantıklı bir yatırım olurdu. Malum, elektrik fiyatları uçuşta.
Ben gold olanı aldım zaten ben sevmiyorum ışılık parıltılı kasa geceleri oyun oyun oynarken film izlerken ışığı kapatırım bazen ışık falan gereksiz güç tüketimi geliyor
Gold olanı aldım bu arada aynı firmadan aldım ama n11 uygulamasından 25 lira falan indirim vardı
İndirim kuponum falan vardı 440 Tl ye geldi bana
E2E9458C-F460-4C78-8996-F1C67C376AA8.jpeg

Ben gold olanı aldım zaten ben sevmiyorum ışılık parıltılı kasa geceleri oyun oyun oynarken film izlerken ışığı kapatırım bazen ışık falan gereksiz güç tüketimi geliyor
Gold olanı aldım bu arada aynı firmadan aldım ama n11 uygulamasından 25 lira falan indirim vardı
İndirim kuponum falan vardı 440 Tl ye geldi bana
Bunu aldım diye verdiğiniz linkteki PSU 80+ bronzdu da ondan öyle demiştim ben.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı