6000-6500 TL arası PC toplama

BayErhan

Hectopat
Arkadaşlar 6000-6600 TL arası PC alacağım şu iki sistem arasında kaldım sizce arada ki 600 TL fark değer mi?

Arkadaşlar 6000-6600 TL arası PC alacağım şu iki sistem arasında kaldım sizce arada ki 600 TL fark değer mi?

2.sisteme ram ilavesi yapma imkanınız var mı acaba gerçi yoksa bile 2.sistem eğer ama illaki gelecekte ram eklemesi yapmanız lazım

İlla 2sinden birisi olmak zorunda değil ama bütçeme uygun bunları buldum siz sistem tavsiye edebilir misiniz *
hocam bence asus dan ve intelden şaşmayın ben fanboy olduğumu kabul etmiyorum ama bana fanboy diyorlar o yüzden yorum yapmak istemiyorum başka bilen arkadaşlar tavsiye ederler ha cevap veren olmaz ise eğer konuya oluyor bazen çünkü kalıyor konu ben size bir tavsiye sistem ile gelirirm

2. sistem iyi ama ram artırma seçeneği ve işlemci yükseltme seçeneği yok (2060 süper ryzen 5 3600 lazım). Dar boğazda kalabilir sistem. İlk sistem daha stabil çalışacaktır ancak onda da ssd'yi en az 480 gb yapman lazım ve psu'yu 650 w çekmen lazım.
2. sistem iyi ama ram artırma seçeneği ve işlemci yükseltme seçeneği yok (2060 süper ryzen 5 3600 lazım). Dar boğazda kalabilir sistem. İlk sistem daha stabil çalışacaktır ancak onda da ssd'yi en az 480 gb yapman lazım ve psu'yu 650 w çekmen lazım.

10 gün önce vatan'da satılan bu sistem 6300 lira idi.

tek eksiği single ram. Çok satıldı stoğu filan bitti fiyatı zamlandı. Takip et yine ucuza gelirse kaçırma.

2. sistem iyi ama RAM artırma seçeneği ve işlemci yükseltme seçeneği yok (2060 Super Ryzen 5 3600 lazım). Dar boğazda kalabilir sistem. İlk sistem daha stabil çalışacaktır ancak onda da SSD'yi en az 480 GB yapman lazım ve PSU'yu 650W çekmen lazım.

10 gün önce Vatan'da satılan bu sistem 6300 lira idi.

Tek eksiği Single RAM. Çok satıldı stoğu falan bitti fiyatı zamlandı. Takip et yine ucuza gelirse kaçırma.

Peki bu sistem nasıl bunda da PSU'yu 650W'a çekmem gerekiyor mu yoksa 600W yapsam yeterli mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı