6000-6500 TL laptop önerisi

Bütçe
6000-6500

ÖmerYasar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar belirtilen bütçe aralığında laptop tavsiyeniz var mı? Günlük işlemler, ofis programları ve aradada oyun oynamak için.

Arkadaşlar belirtilen bütçe aralığında laptop tavsiyeniz var mı? Günlük işlemler, ofis programları ve aradada oyun oynamak için.
Hocam konunu hortlatmak gibi oluyor ama Msi mag force lu bi masaüstü sisteminiz vardı yanılmıyorsam sizin eski konularda görmüştüm. 3600x işlemci için soğutucu arıyordunuz kasanıza uygun. Acaba o sisteminize soğutucu aldınız mı ? Aynı kasa bende de var da 160mm soğutucu desteği var anakart ile takınca 157mm büyüklüğünde arctic e sports 34 duo sığmaz temperli cam kapanmaz diye çekiniyorum.

Hocam konunu hortlatmak gibi oluyor ama MSI Mag Force'lu bir masaüstü sisteminiz vardı yanılmıyorsam sizin eski konularda görmüştüm. 3600X işlemci için soğutucu arıyordunuz kasanıza uygun. Acaba o sisteminize soğutucu aldınız mı? Aynı kasa bende de var da 160mm soğutucu desteği var anakart ile takınca 157mm büyüklüğünde Arctic'e sports 34 Duo sığmaz temperli cam kapanmaz diye çekiniyorum.

Hayır soğutucu almadım lakin bazı yorumlarda sığar diye tavsiyeler yapıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı