6000 - 6500 TL laptop önerisi

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bu laptopu çocukluk arkadaşım için alacağız. Yani kötü bir şey olmaması şart. Oyun oynayabileceği yazılım programlarını rahatça kullanabileceği bir laptop lazım önerilerinizi bekliyorum.
Bütçe 6000 - 6500 TL. Birde haricinde 7500 TL' ye kadarda önerebilir misiniz? Eğer fark olursa ikna edebileyim diye.

Arkadaşlar bu laptopu çocukluk arkadaşım için alacağız. Yani kötü bir şey olmaması şart. Oyun oynayabileceği yazılım programlarını rahatça kullanabileceği bir laptop lazım önerilerinizi bekliyorum.
Bütçe 6000 - 6500 TL. Birde haricinde 7500 TL' ye kadarda önerebilir misiniz? Eğer fark olursa ikna edebileyim diye.
İşlemci gayet güzel ekran kartı bir tık düşük fakat işini görecektir.

Bütçe 6000 - 6500 TL. Bir de haricinde 7500 TL'ye kadar da önerebilir misiniz? Eğer fark olursa ikna edebileyim diye.

Fiyatları uçmadıysa 10300H + 1650 Ti'lı laptoplar olabilir ve 7000 TL civarı sanırım.

Eğer yazılım ile de ilgilenecek diyorsanız iyi bir ram şart.

Ram çok önemli değilse:

Yeni nesil işlemcili isterseniz maalesef fiyatları verdiğiniz bütçeye göre biraz uçuk.

Not: Bu sistemdeki ekran kartı GTX 1650, anlatılanlara göre oyunda çok bir fark yaratmıyormuş zaten. 5-10 FPS deniyor. Tercih sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı