6000 - 6500 TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan sion5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 415

sion5

Kilopat
Merhabalar. Birkaç yıldır bilgisayar almak istiyordum. Nasip bu zamanaymış. Başlıkta da belirttiğim üzere bu fiyatlar arası güzel bir sistem öneriniz var mı? İncehesap'tan önerilen 6.299’a PC hocası diye bir sistem var. Onu önerir misiniz? Ya da yükseltmeme gereksinim var mı? Teşekkür ederim, kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

İşlemciyi 3600
Kasayı ranker cygnus ve SSD'yi değiştirip satın alabilirsiniz. Gayet güçlü ve güzel bir sistem olacaktır. Nasipse önümüzde ki hafta bende sipariş edeceğim.

Yalnız kasa RGB olmazsa çok çok sevinirim. Çok fazla ışıl ışıl pek sevmiyorum :) Var mı öneriniz?
Merhaba,

İşlemciyi 3600
Kasayı ranker cygnus ve SSD'yi değiştirip satın alabilirsiniz. Gayet güçlü ve güzel bir sistem olacaktır. Nasipse önümüzde ki hafta bende sipariş edeceğim.

İşlemciyi Ryzen 7’den Ryzen 5’e 3600 olanına çekmek daha mı iyi? Ya da Ryzen 5 3600x yapmak mı? Neden 3600 yapıyoruz? Şu an özelleştiriyorum da sipariş vereyim size de sorayım dedim, sevgiler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı