6000-6500 TL sistem tavsiyesi

Merhabalar. İyi forumlar. Ben üniversite için bir sistem toplamayı düşünüyorum. Bütçem belirttiğim aralıkta. Şu anda kullandığım ekran kartım 1070. NVIDIA takıntım yok. Araştırmalarıma göre AMD'nin RX 5600 ekran kartları gayet performanslı ve soğuk. Bu yüzden mümkün olan en iyi sistemi toplamak istiyorum. İndirimleri takip edeceğim. Özellikle "Gaming geceleri" indirimlerini. Sizden ricam bu fiyata uygun bir sistem önermeniz. MSI RX 5600X Gaming X ve Sapphire Pulse modeli arasında kaldım. Fiyat farkına değer mi bilmiyorum. Sadece kasa. Teşekkürler. Ek olarak monitörü 144Hz almamı önerir misiniz? 75Hz yeterli olur mu? Apex, LoL, R6 gibi oyunlar oynuyorum.

Merhabalar. İyi forumlar. Ben üniversite için bir sistem toplamayı düşünüyorum. Bütçem belirttiğim aralıkta. Şu anda kullandığım ekran kartım 1070. NVIDIA takıntım yok. Araştırmalarıma göre AMD'nin RX 5600 ekran kartları gayet performanslı ve soğuk. Bu yüzden mümkün olan en iyi sistemi toplamak istiyorum. İndirimleri takip edeceğim. Özellikle "Gaming geceleri" indirimlerini. Sizden ricam bu fiyata uygun bir sistem önermeniz. MSI RX 5600X Gaming X ve Sapphire Pulse modeli arasında kaldım. Fiyat farkına değer mi bilmiyorum. Sadece kasa. Teşekkürler. Ek olarak monitörü 144Hz almamı önerir misiniz? 75Hz yeterli olur mu? Apex, LoL, R6 gibi oyunlar oynuyorum.

Ryzen 5 3600 1600TL.
Gigabyte B450M S2H 510TL.
Pulse RX 5600XT 2550TL.
8x2 Corsair 3000MHz RAM 550TL.
480GB HyperX SSD 450TL.
Corsair Spec Delta RGB 550W 780TL.
6340TL tutuyor.

Içerisinde Corsair VS550 güç kaynağı bulunuyor. 12V kanalından 508W güç veriyor. Son derece ideal ve yeterli.

Teşekkürler.
Hayır değiştirmez. Hayır değmez.
Dediğim ürünleri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Anakart modelini tam belirtme şansınız var mı rica etsem. 2133HZ 3200HZ ve 3600HZ modeli mevcut. Hangisini almam daha iyi olur? Teşekkürler.

Bu sisteme 3500X alsam herhangi bir sorun olur mu? Fiyat açısından daha uygun olduğu için tercih ediyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı