6000-6900 TL bandında telefon önerisi

Bütçe
6000-6900

Loxhel

Centipat
Daha fazla  
Malum fiyatlar uçtu gitti. Anneme de telefon almak istiyoruz ama bir türlü karar veremiyoruz. Önceliğimiz iyi bir kameraya sahip olması dostlar.
Çoğunlukla bize Xiaomi Redmi Note 10 Pro ve 11 Pro'yu öneriyorlar. Ama bir abimde Xiaomi Redmi Note 9 Pro var ve kamerasının megapikseli yüksek olmasına rağmen sulu boyamsı gürültülü bir fotoğraf çekiyor gibime geldi. Bendeki Galaxy A7 2017 bile ondan daha iyi çekiyor.
Sonuç olarak aklımız çok karışık, ne alacağımız konusunda pek bir fikrimiz yok. Hele de internetten, telefonu görmeden almak daha da kararsız kılıyor bizi.

Sizlerden ricamız; bizlere güzel bir kameraya sahip 6000-6900 arası bir telefon önermeniz.
Not: Samsung Galaxy S20 FE'de dikkatimizi çekti. Şimdiden önerileriniz için çok teşekkür ederiz.

Arka ana kamerası nasıldır?
Ben de yeni aldım bu modelden. Arka ana kamerası gerçekten iyi. Ön kamerası arka kamera kadar başarılı değil gibi ama kötü de diyemem. Mi 9T'den sonra 120 hz farkından olsa gerek cihaz yağ gibi akıyor, fazlasıyla başarılı buldum. Yukarıda bahsettiğiniz cihazlar hakkında net bilgim yok fakat bütçeye ekleme yapıp Iphone modellerine bakmayacaksanız S20 FE gayet iyi tercih olur

Geri
Yukarı