6000-7000₺ arası Android telefon önerisi

Yaparsanız çok teşekkür ederim hocam.

Samsung Galaxy S10(₺6.199):

CPU Frekansı:2.73
Bellek: 8 GB
Ekran Boyutu:6.1"
Ekran Yenileme Hızı: 60Hz (Akıllı telefonlar için güzel bir değer)
Ekran Çözünürlüğü: 1440X3040 (QHD+) Piksel
Ekran Çözünürlüğü Standardı: QHD+

Batarya: 3400 mAh(4000 MAh'lar iyidir ama standart bir kullanıcıyı kesinlikle üzmeyeceğini düşünüyorum bu değerin)
Şarj Özellikleri: 15W(3Amper, 5Volt)hızlı şarj için iyi bir değer.

Kamera: 12MP F2.4 diyafram değerine sahip 60FPS kayıt alabiliyor ayrıca Ultra HD 4K çekim yapabilme özelliğine sahip, 3 arka kameraya sahip.
Parmak izi Okuyucu: Var

Dayanıklılık: Suya karşı, çizilme ve darbelere karşı dayanıklı bir telefon.

Xiaomi Mi Note 10 Pro(₺6.193)

CPU Frekansı:2.2GHz
Bellek: 8 GB
Ekran Boyutu:6.47"
Ekran Yenileme Hızı: 60Hz
Ekran Çözünürlüğü: 1080X2340
Ekran Çözünürlüğü Standardı: FHD+

Batarya: 5260 mAh (Son Derece Yüksek bir bataraya)
Şarj Özellikleri: Maks 30W(hızlı şarjda bu boyutta bir batayra için çok güzel.)
Kamera: 5 tane arka kameraya sahip, farklı görevlere sahipler, 4K Ultra HD çekim yapabiliyor, 108 MP değerine sahip
Parmak izi Okuyucu: Var

Dayanıklılık: Suya veya toza dayanıklı değil(Ekran dayanıklığında corning; gorilla glass 5 kullanmakta.)

(Bu sıralamanın herhangi bir karşılaştırma değeri yok haberiniz olsun yani 1. en iyi falan değil ayrıca Huawei P30 PRO'yu eklemek isterdim ama fiyatı biraz aşmakta onu da inceleyebilirsiniz.)
2 Tanenin biraz az olduğunu biliyorum ama bu kadar sürede ancak bu kadar araştırma yapabildim umarım kusura bakmazsınız eğer sizi tatmin etmezse daha da araştırabilirim yalnız size en önemli önerim almadan önce bunlarla ilgili videolarını izlemeniz ben sadece öneri yapıyorum ve son olarak Huawei P30 PRO incelemenizi de öneririm.
Saygılar :D

Siz 600 civarı dediğiniz için onlara hiç bakmadım çümkü sanırım 9 bnlerde dolaşıyor yine de çzelliklerinin iyi olduğu zaten kuşkusuz ancak daha uygun fiyatlı olanlar da bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı