6000 - 7000 TL Arası Oyun Sistemi Toplama

Öncelikle Intel mi AMD mi ?!

• Intel

Oy: 23 100,0%
  • AMD

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    23

ouzhantutar999

Hectopat
Daha fazla  
DDR4 mü olmalı 3 mü ve birçok sorunun cevabını alabileceğim sistem tavsiyelerinizi bekliyorum? (Monitör hariç)

Son düzenleyen: Moderatör:
Her zaman İntel'i seç.

Bize bu sistemi toplayacağınıza dair bir kanıt sunarmısın? 7000TL gibi bir meblağ biraz hayaliymiş gibi geliyor oyun için. Herkesin alamayacağı bir meblağ.

Bu parçaları Vatan Bilgisayar, Inventus ve Sanalmarketim gibi farklı yerleri araştırıp, en ucuzu hangisindeyse oradan alırsan fiyatı 7000 TL'nin altına düşer.

sistem1.png

Bize bu sistemi toplayacağınıza dair bir kanıt sunarmısın? 7000TL gibi bir meblağ biraz hayaliymiş gibi geliyor oyun için. Herkesin alamayacağı bir meblağ.
Size kanıt höstermek zorunda değilim ama bana güvenerek cevap verirseniz sevinirim

Bu parçaları Vatan Bilgisayar, Inventus ve Sanalmarketim gibi farklı yerleri araştırıp, en ucuzu hangisindeyse oradan alırsan fiyatı 7000 TL'nin altına düşer.

Eki Görüntüle 54305
Teşekkürler !
ama 750w böylebir sisteme yetermi ?!

Her zaman İntel'i seç.
Teşekkürler cevap verdiğin için

Son düzenleme:
Eger sogutucu olarak H80i siparisi verecekseniz ayni anda fan sipariside verin H80i icin. Bende de ayni sogutucu var ve inanilmaz derecede rahatsiz ediyor. Noctua nf-p12 aldim simdi oyunlarda bile ses neredeyse hic yok.

Bellekleri 4*4 yerine 2*8 takip dual calistirmak hem gelecege daha donuk olur hem de daha randumanli olur diye dusunuyorum.
Mantıklı olabilir teşekkürler !

Eger sogutucu olarak H80i siparisi verecekseniz ayni anda fan sipariside verin H80i icin. Bende de ayni sogutucu var ve inanilmaz derecede rahatsiz ediyor. Noctua nf-p12 aldim simdi oyunlarda bile ses neredeyse hic yok.
Teşekkürler böyle tavsiyeler almak beni mutlu ediyor

750 Watt fazlasıyla yeterli.
Teşekkürler merak ettiğim için sormuştum cevap vermenizden mutlu oldum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı